
Ilyen csapnivaló Schobert gyorskajája
Végre bárki számára elérhetőek az Update hamburgerek, pizzák és hot dogok, úgyhogy gyorsan szereztünk is párat tesztre. A többség soha többé nem akar enni, de az árakkal biztos, hogy nagy gond van.
Pizza (1699 Ft)
„Ez úgy nézett ki, mintha a 8 és 10 éves unokaöcséim szerettek volna meglepni egy ebéddel, és a pizza elkészítéséhez részeg egyetemisták segítségét kérték volna, akik azt raktak rá feltétnek, amit épp a kollégiumi szobájuk hűtőjében találtak.” :Dlilaflexninja | 2015.04.21. 13:10:57Ráadásul nagyon nem olcsók ezek. 40g csípsz 500 Ft???????????????????????? Hát akkor már jobban jár bárki, ha nem eszik inkább és meg is marad a pénze.
Gustavo Ollita varázslata :)
norbertvincze | 2014.05.06. 05:32:26sirály:)

Érettségi középiskolás és egyetemista fejjel
cila | 2014.05.10. 18:34:47"Hegycsúcs... aztán majd jön a lankás rész"? Bla-bla.
Iskolája válogatja. És jó- (vagy bal-) szerencse dönti, ki hová kerül.
XX (> 18) éven felüliek, őszintén, átmennétek a vizsgán, ha Ma, vagy holnap kellene körmölni?
Pitagorász tételtől a ... nemtudommiig

David Blaine rendkívül látványos trükkjei (vagy inkább már-már „csodái”) hírességekkel.
justil | 2014.04.29. 23:57:06Fú, én imádom az ilyeneket, ugyanakkor full hülye vagyok hozzá...még csak a harmadánál járok kb, de egyik trükk megoldását sem értem :) Viszont remekül szórakozok!

Vona Gáborral reggelizhet(ett) a jobbikos szelfiverseny győztese
Karon ülő gyermekkel, miskolci képviselőjelöltes és vonagáboros szórólappal, s persze elmaradhatatlanul csücsöri szájjal nyerte meg egy fiatal kismama a Jobbik kampány előtti szelfiversenyét. Nem volt könnyű dolga, hiszen lufival pucsító lánykák, nácított kisbabák, magyar zászlóval pózoló fiatalemberek, illetve nemzeti érzelmű macskák is ringbe szálltak a pártelnökkel közös reggeliért.3m3ricus | 2014.04.30. 09:53:05Mi a gond? Mi nem igaz abban, amit leírtam? Vagy a "kurvanagymagyarok" már magyarul se tudnak?

Ilyen lenne a világ, ha a nők férfiként, és a férfiak nőként viselkednének. :)
cila | 2014.04.30. 15:53:55A férfi? az valami egészen más :)

A Nissan egy új festékkel kísérletezik, ami lepergeti magáról a koszt és így az ilyen festékkel bekent kocsikat nem kell lemosni.
vbk | 2014.04.28. 14:46:13Ez tényleg nem nagy szám! Már több, mint egy évszázada ismert, hogy a víz (poláris oldószer) rosszul nedvesíti az apoláros felületet. Langmuir a 20-as évek körül már azzal szórakozott, hogy üveget (poláros felület) amfipatikus (poláros és apoláros résszel rendelkező) molekulákkal vont be.
Ez a festék is ilyen, csak közben a marketingesek feltaláltak egy új jól hangzó szót: "nanotechnológia".
Kíváncsi vagyok, vajon mikor fogják a szappanos vizet is Nano-hitech-inteligens folyadékként reklámozni.

Kinek kell maga a telefon, ha ilyen szórakoztató kis SD kártya jár hozzá? ;)
hopi05 | 2014.04.17. 11:20:58Ott van..

Jerry Springer-interjú - a nők szexet és gyilkosságot akarnak
„Volt egy férfi is egy nő, egy ideig együtt voltak, majd a nő szakított a férfivel. Ő bosszúból felbérelt két embert, hogy öntsenek savat a nő arcába. Örök életére megvakult, a férfit pedig 14 évre börtönbe zárták. A büntetése lejárta után aztán megkereste a nőt, összeházasodtak, és 34 évig boldogan éltek együtt. Őszintén, te nem akarnád tudni egy ilyen történetnek a hátterét?”cila | 2014.04.18. 21:39:28Személy szerint immunis vagyok az ízléstelenség iránt. De, most, reppelhetnékem támadt:
Volt egy férfi meg egy nő.
Egy nagy farok, meg egy cső.
Megdumálják, "Hogy b.szol?"
"Garantálom, hogy passzol."
Illik-e vagy nem illik?
És ha megírja a Blikk?
Nabumm és akkor mivan?
Ingyen reklám lesz, fiam.
Hiába, nehéz eladni az "Írást". Kell a Szenzáció. Van erre egy orvosi szó, ha jól tévedek, "voajőrizmus" (leselkedés).

Szóval ilyen a negatív kalóriás étel? ;)
Szancso | 2014.04.10. 18:21:41Norbi Update. ;)









