
Sikamlós performansz - Melati Suryodarmo vajtánca
Nusihusi | 2012.03.13. 13:43:55Ő aztán tejben-vajban fürdik;)
Irakban veszélyes emósnak lenni
Magyar cikk: Majd' 100 emóst köveztek halálra a radikálisokTooni | 2012.03.13. 11:16:31Hát persze :D mondjuk, arról nincs tudomásom, hogy ennyire durva lett volna, de megvoltak neki sorra a sportolónők...meg lányok. Cooper előtt meg télleg le a kalappal! Most viszont muszáj lesz megnéznem kiellensúlyozandó a durva jeleneteket a Borat csávó Diktátorát is :)

Utazás a Föld legmélyebb pontjára - 52 év után újra ember járhat a Mariana-árok mélyén.
Reméljük meglátogatja azért Belső Földet is.szecskamester | 2012.03.11. 19:35:25Először azt hittem 'Milka' van oda írva :D Mármint Milkacsoki... Lila is meg olyan is .. Bár nem hiszem hogy egy tábla csoki ilyen inteligensen mozogna a víz alatt . (meg szerintem szétázna a csomágolás is :D)

Mélyből feltörő hatalmas robaj! Az egyéves évfordulóhoz közeledve közzétettek egy hangfelvételt a nagy japán földrengés morajáról.
Tooni | 2012.03.12. 23:38:58I said "the last stupid comment"
NOT "your last stupid comment"
Got you now ;)
Bye!

A Belső Föld
Jobb ha tudjátok, hogy a Föld egy 1300 km vastag földkéregből áll, aminek a BELSŐ OLDALÁN már évmilliók óta van egy 4. valamint 5. dimenziós, a mi fogalmaink szerint halhatatlan, paradicsomi létállapotban élő birodalom, melyet a régi misztériumok Aghartának neveztek, a Siddhák lakóhelyének, az angyalok birodalmának. Agharta fővárosa a leírások szerint Shamballa, melyről sok szentírásban olvashatunk.
Na. Már nem haltok meg hülyén.bungle | 2016.01.12. 12:15:47www.facebook.com/hashtag/hobbifizikus?source=feed_text&story_id=931309343589416

ICA-kövek
A perui Ica mellett, egy barlangban találtak rá állítólag azon kövekre, melyek nagyban megkérdőjeleznek mindent, amit a tudomány eddig a történelemről tudott. Az andezitbe vésett képek dinoszauruszokkal harcoló azték harcosokat, modern sebészi beavatkozásokat, furcsa homoszexuális aktusokat, embereket segítő űrlényeket, régen kipusztult halfajtákat ábrázolnak.Tooni | 2012.03.10. 22:33:21Azt hiszem itt már ki lett ez vesézve. Persze, nem ilyen kotkodák nyelven.

A kínaiak zsákban lopják a meleget
Egészen extrém fűtési módszert találtak fel Kínában: az olaj-és földgázmezők munkásai a környékbeliekkel együtt saját otthonaikat is a frissen kitermelt gázzal fűtik. A gázt pedig - illegálisan - hatalmas, 6-7 méter széles nejlonzsákokban szállítják, kézben vagy kerékpáron, és rutinos mozdulatokkal, pár perc alatt feltöltik a gázkutaknál. A bánya üzemeltetői azzal védekeznek, hogy ők többször is jelezték már a munkásoknak, hogy milyen veszéllyel jár az illegális gázcsapolás, de egyelőre képtelenek megállítani a folyamatot. Az illegális felhasználók ugyanakkor azt állítják, szerintük nagyon kényelmes és biztonságos ez a megoldás: egy zsáknyi gáz 5-6 napig is kitart. Állítólag egy idős ember már a levegőbe repült, amikor egy gázzal teli tasak felemelkedett vele.
A Kína keleti részén fekvő Santung tartományban élő és dolgozó munkások a hatalmas nejlonzacskók szállításával természetesen az életüket kockáztatják: gyakorlatilag egy komoly robbanóerejű bombát szállítanak, amelyet akár egy szikra is könnyen felrobbanthat. Amennyiben eddig nem történt semmilyen baleset a kínai munkások között ebből a "földgázcipelésből" fakadóan, akkor az pusztán a csodának köszönhető.brier | 2012.03.05. 14:41:34nem jól csinálnak valamit? :O
:)

Kate Upton (a múltkori bámulós versenyből) egy hamburger reklámban.
A Bouncing Supercut videóját se hagyjátok ki. ;)Szobabicikli | 2012.02.29. 20:18:39;D

Agyvérzés koktél mellé egy kis zenei csemege. Új stílusirányzat, valószínű Biebert váltják...
Tkyd17 | 2012.02.25. 10:08:19kávéfózó hangja van xD
A finn mellügyminiszter a dán nevezetességek megtekintése után az egyoldalú kapcsolatok fenntartásának fontosságát hangsúlyozta. (Izé Távirati Iroda)7sleeper | 2012.02.21. 22:01:20így még szabad :-)









