
Lusta vagy takarítani??? Itt a kitchen gun, oldd meg egyszerűen!! XD
Shifty | 2007.11.04. 16:03:37BANG!BANG!BANG! I love you kitchen gun! :D
Még egy kis Halloween: Creepy Pong
Pocok | 2007.11.03. 13:18:55Nekem is csal a gép... :( Egyszerűen nem tudom megverni a csontvázat, mert mindenre out-ot ír ki, bezzeg a csonti bárhonnan és bármikor visszaütheti.. :@

Még nem késő nekiállni és kifaragni a tököt... Yoda, Harry Potter vagy egy rohamosztagos viríthat az ablakban! :)
Sissi | 2007.11.01. 13:01:25Tök jó:DDDD de nekem csak a standard változat van meg...

Kris Holm bemutatója 1 keréken :)
Errtu | 2007.11.01. 09:57:54A bringát nézve újabb modell, és amit küldtél linket eléggé fiatalabb a kislány. Tehát nem hinném, hogy a két csaj azonos lenne. De végül is nem számít. Mindketten nagyon jók!

Csodájára járnak egy argentin kisvárosban az egyik játszótér hintájának. Az ülőkén nem ül senki, mégis mozog, mintha valaki vagy valami hajtaná. A tudományos magyarázat egyelőre késik.
(ezt többen is beküldték ma - Lizsu, punyukli -, de gvereb1 már tegnap este felrakta - bungle)mr.sugar | 2007.10.31. 11:59:08Gondolom ha ráül egy gyerek, akkor már nem megy...pedig milyen jó lenne! nem kellene lökni magadat =P
Guruló templom ;)
Egy egész templomot költöztetnek 12 kilométerrel arrébb a szászországi Heuersdorfból. Az épület azért nem maradhat az eredeti helyén, mert ott egy külszíni fejtésű barnaszén bányát nyitnak.karaj | 2007.10.29. 16:09:52:D:D:D
Megy a nagy meccs, az emberek összegyűlve néznék a bárokban, erre genyó csávókám egy univerzális távirányítóval kapcsolgatni kezdi a tv-ket... :Dcsicsilla | 2007.10.30. 18:20:44heheheh ötletes!nekem bejönXD

Egyre unalmasabb a legnézettebb műsor - Sajt TV
SexyBaby18 | 2007.10.31. 00:04:20sajt tv... trapista ?

Na ezt csináld utána egy tollvonással. :)
Lex | 2008.01.14. 20:59:251884-ben photoshop?mondjuk lehet, hogy csak kamu, hogy akkor készült...de ott van, hogy copyright 1884 (nem tudom, hogy vannak ezek, nem akarok hülyeséget írni :P)

Súrolgatjuk a határokat...
MAGura | 2007.10.25. 14:51:16Nem légcsatornában...amiről Te beszélsz az más. Ezek az emberek ugyanilyen módon állították fel ezeket a rekordokat mint ez a szerencsétleül járt. Csak a "lassabbik" egy teljesen gyári alkatrészekből épített utcai DH bicóval, a gyorsabbik meg egy prototípussal, ami erre lett fejlesztve. A DH-sról videót is találtam:
http://www.vezess.hu/hirek/biciklivel_210_el_uj_vilagrekord/11533/









