
The Venetian Macao - a világ legnagyobb kaszinója Makaón (Kína).
A szórakoztató központban több mint 20 olyan épület áll, amely a világ különböző nevezetességei alapján készült. Ilyen például a római Colosseum, egy new orleansi, egy amszterdami, vagy egy velencei utcarészlet, de már a magyar Operaházat is hamisítják Kínában!Tavaly Makaónak már több bevétele volt a szerencsejáték-iparból, mint Las Vegasnak, és 27 millió turista járt a városban.Re-Peet | 2008.06.08. 21:10:55Vajon a Hősök terét is engedéllyel copyzták le? :D ... mert elég jól sikerült..
Tegnap írtam egy mesterséges szigetről, amit műanyag palackok tartanak fenn a vízen. Most itt egy csónak 15.000 műanyag palackból meg egy kiszuperált Cessnaból, amivel Californiából Hawaiira hajóznak.
bungle | 2008.10.04. 12:09:08cancer1 küldte:
http://freshpics.blogspot.com/2008/10/boat-made-from-recycled-plastic-bottles.html

A Magyar Posta levélkézbesítőket keres. A munkakör betöltéséhez mindössze egy egyszerű állóképességi teszten kell csak részt venni.
Ency | 2008.06.06. 13:55:26úúváo..ez tényleg tökjó, szívesen elmennék egy ilyenre :)

Ez egy Hummer! Mondom, hogy az...! :)
kamubekLaca | 2008.06.05. 22:10:40Persze! Én oda is írtam, hogy már a cikket is 1 kicsit rosszul írták meg. :D

Fel a kezekre az egyedi gyártású hangyáskesztyűt és indulhat a rock and roll! :O
mekszamnojz | 2008.06.05. 20:24:50hobbybol meg otthon a kerben bekakkal hugyoztatja tele a szemet mi? :D

Valaki megint kisütött egy új moddingot...
közlegény | 2008.06.05. 12:20:28http://www.youtube.com/watch?v=755t5xzGB9o
biztos ezt nézik a tube-on vele

Kérsz egy szendvicset, Magdus?
Belkar | 2008.06.06. 15:14:53nekem az volt a tippem hogy a piros kabátos bácsi a háborús veterán és igazából az egész csak őt érdekli de elhozta az asszonyt meg a haverját meg annak az asszonyát :)
Az etetőzsák egy olyan termék, ami csak is úgy jöhetet létre, hogy a McDonald's-nál brainstorming után Emese összekeverte a jegyzeteket... Az eredeti koncepció talán egy ride-through rendszer lehett, olyan mint a McDrive... a lovak se maradjanak ki a jóból! Csábitó az a tálib piac... ;)papaluige | 2008.06.05. 12:19:25addig lehet,h lesz Angliába kocsi!

Egy újabb kandúr. :D
horviee | 2008.06.05. 07:58:08vágnám le az asszonyról, mint macskát ...

Változatok egy témára.
olcsibacsi | 2008.06.07. 10:23:31hiába a kólának mindíg voltak és lesznek jó píárosai :P









