
A Fák Doktora nem kis problémába ütközött...
Nas | 2009.11.24. 20:12:14Hát, az inkább elképzelhető, de sajnos egy ilyen videó alapján nem lehet pontos fajmeghatározást végezni.
Betyársereg - "Ne bántsd a magyart, mert pórul jársz!"
"A Betyárseregnek nem lehet bárki tagja. Kizárólag életerős, lehetőleg valamilyen küzdősportban jártas, kisportolt, jó kiállású férfiemberek, igazi harcosok jelentkezzenek."sahinel | 2009.11.25. 22:05:58Itt csak egyszerűen betartatják a törvényeket. Kb 3 hete pl letartóztattak egy muszlim papot aki felpofozott egy gyereket. Mert ebből majd tanul de itt törvény védi a gyerekeket. Hiába akar valaki pampogni hogy ez a valláshoz tartozik itt vannak törvények amiket vagy betart vagy fogadja el a következményeket.
Az hogy bevándorlók dolgoznak sok helyen, és sokan akarnak kijönni az nem jelenti hogy itt mindent megváltoztathatnak. És mint mondtam ha egy angol jelentkezik pl az ügynökségen akkor tuti hogy ő kapja elsőnek a munkákat aztán a külföldi. Tehát aki akar az tud dolgozni, és a törvények mindenkire vonatkoznak. Igaz minden tele van kamerázva, egyfolytában rendőrökkel futok össze, és a rendőrkocsik tetején kamerák számítógéppel autómatikusan figyelik az autokat, embereket. Csak akarás és törvénykezés kérdése hogy a nemzet hogy irányítja a saját országát.

Hogyan nézne ki Földünk a Szaturnusz gyűrűivel? Furcsa, félelmetes és egyben gyönyörű látványt nyújt ez az animáció. :)
te.sas! | 2009.11.22. 20:27:54nyilvánvaló h természetesnek vennénk, de én nem is erről beszéltem. ;)

Sokkoló videó! Csak erős idegzetűeknek!
Litván hülyegyerek poénból ledobott egy kutyát egy hídról. Akkor jót röhögtek, később a rendőrségen már nem volt ilyen őszinte a mosoly az arcán...
A kutyus szerencsére túlélte.rubigo | 2010.04.16. 19:46:12azt hiszem én most inkább homokba dugom a fejem, és nem nézem meg... :(

Ellopták az oroszok...
... a tankot, benne volt a Работка! Igen, az oroszok ismét alkottak. Az úriember nevét nem betűzném (tudtommal ő készítette a Wall-E alumínium szörnyet is).rakloo | 2009.12.25. 16:49:46Nemgyenge :O

Így néz ki egy felhőoszlató! Vagy nem? Most már nem tudom.
bungle | 2009.12.02. 18:04:48Olvasom ezt a cikket:
http://index.hu/tech/2009/12/02/budapesten_van_a_legnagyobb_webkukkolo_fohadiszallasa/
Az üzlet igen jól megy, a vállalat éves bevétele elérheti a 200 millió dollárt, a 2007-es nyereség megközelítette a 900 millió forintot.
[...]
Az üzlet pontos értékét nehéz megbecsülni, de az biztos, hogy a kevesebb bevételt generáló, alacsonyabb látogatottsági értékekkel bíró Adultfindert-t félmilliárd dollárért sikerült eladni két évvel ezelőtt.
S hogy mindezt miért ide? Az utolsó mondtatot tessék figyelni:
Mint azt egy nyilatkozó elmondta, az oldal üzemeltetői direkt keresték a bizonytalan embereket, akiket aztán utazásokkal, ajándékokkal kényeztettek, majd gyanús, egy hétig tartó szemináriumokra küldtek, ahol közös erővel kellett gondolati úton felhőket mozgatniuk.
:DDD

"Valamiért" népszerű orosz blogger béb :)
Loryka | 2009.11.23. 11:36:46minden esetre nem gyengek azok a tejes kannak,kiprobalnek egy spanyolt vele:))

"Nekem is írjon valami szépet, biztos úr." ;)
Tooni | 2009.11.18. 18:54:43Na, sztár lett a zsaru meg a macska is, bekerültek a retekklub híradóba.
Bungle és Mr.T videóját is adhatnák a nap 24 órájában :)

Szálloda nagyra nőtt hörcsögöknek. ;)
bungle | 2012.04.12. 12:15:55damnfunnypics küldte:
French Hotel Lets You Live Like a Hamster
www.damnfunnypics.com/2012/04/live-like-hamster-in-french-hamster.html

Nehézbombázók a táncparketten. :D
Imiapu | 2009.11.18. 23:59:06na gecc azon a helyen több kaja elmegy mint pia, ki ez a sok ducijuci? :|









