
New Deal feat. Gabiman - My life
A magyar rap egy gyöngyszeme...invad3r1987 | 2007.11.09. 22:29:37Ne máá, akartam mégegyet röhögni, erre leszedik ezek a csicskák. Ez a legnagyobb gyökérség!
Focisták, akik nagyon örülnek egymásnak... ;)

Egy kevéske illúzió gyűjtemény...
bungle | 2009.10.12. 01:55:24te.sas! küldte (a fenti képpel):
URL: http://www.ted.com/talks/beau_lotto_optical_illusions_show_how_we_see.html
Szöveg: "Milyen színű a képen a két színes tárgy középső eleme (X alakúak)?
Megvan? Akkor most vágjátok ki őket Paint-ben és tegyétek egymás mellé!
Beau Lotto optikai illúziók segítségével mutatja be, hogyan is látunk."

Most csináljátok meg a következőt: írjátok be a szövegfordítóba, hogy 'ebben a egy sziámi harcoshal él.' Ha lefordította, másoljátok ki az angol részt, és fordítsátok vissza magyarra. A szöveg változatlan maradt, igaz? (úgy értettem, hogy ebben a dologban).
(Lilu_cica, olyan magyar mondat nincs, hogy "ebben a egy sziámi harcoshal él". :) Azért beraktam, hátha valakinek hasznos ez a webfordito - bungle)Makkász | 2008.02.23. 10:02:20Elkúrtuk. Nem kicsit, nagyon. ---> Elcsesztük azt. Nem egy kevés nagyon harapott. :D
Ha fogunk két edény desztillált vizet (ami, mint tudjuk, nem vezeti az áramot), és egy-egy elektródát helyezünk bele 5-8000 Voltos egyenárammal, akkor létrejön a két edény között egy megmagyarázhatatlan, 1-3 mm átmérőjű vízhíd, amely dacol a gravitációval. A két edényt 5 cm-re el lehet távolítani egymástól, és a vízhíd megmarad, efelett azonban már bizonytalanná válik. A kísérlet kezdetekor látható, ahogy a víz felkúszik az edény falán, és összeköti a két edényt.Zack | 2007.11.10. 16:53:39felőlem keressék:D sztem ez van de lehte hogy nincs igazam! de én ezt tom elképzelni... ja és nem vok atomfizikus:P

Egyedi festett védősisakok
Blun7man | 2008.01.25. 00:02:58Kár hogy Szuper Levi válogatott sisakjáról nem találtam képet, pedig asse kutya :)

Fear Factor - pénzért bármit ugyebár...
Nico_71 | 2007.11.07. 21:32:56Na...ezek a csajok mindent lenyelnek. :-)
...ismeritek a viccet?
Orálszex után zrikálja a pasi a szőke nőt:
- Nyeld le!
- ühm,ühm - csóválja a fejét a nő
- Nyeld le!
- ühm,ühm - csóválja a fejét a nő
- Mit kérsz karácsonyra?
- Glugy- nyel egyet- nercbundát.
:-)))
Ezek a kaptak érte nercbundát? :-)

Baby egyszarvút találtak?!

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a madagaszkári Táncoló maki (Sifaka lemur). A képek ebből a másik videóból származnak, ezt is érdemes megnézni!
Nemrég egyébként új lemur fajt fedeztek fel (Microcebus lehilahytsara), így az ismert lemur fajok száma 49-re bővült. A legismertebb lemur fajt, a gyűrűsfarkú makit gondolom senkinek sem kell bemutatni. :)bandee1219 | 2007.11.05. 10:13:38Aranyosak, föleg a Lemúr.
Mosolyogj, itt a Nicoteeth.
Az első fogkrém, mely dohánykivonatot és nikotint tartalmaz. Minden fogmosás elősegíti a fogínyek sorvadását, a fogkő termelődését, és a fogak kihullását. A fogzománcot pedig a sárga és a szürke csodás árnyalataira festi. Mindezeken túl a régi cigarettacsikkek illatát is megkapod - és mosolyod egyszerűen ellenállhatatlan lesz!Nico_71 | 2007.11.08. 14:56:12Ellopták a nevem. :-((((









