
3... 2... 1... nyílik a csapóajtó. :D
Egy régebbi, kicsit kezdetlegesebb csúszda halálkanyarral...Lacpas | 2008.06.11. 17:48:54En nem tudom miert de nem szeretek csuzdazni. Legalabbis belekezdeni biztos nem. Szerintem meg gyerek koromban lehetett valami, csak mar nem emlekszem ra.
Egy cápatámadás által. Öten pókcsipés által (!). Mindez idén.
Nem semmi adatok...Lex | 2008.06.10. 16:19:34akkor inkább külön ki kéne írni: "Died because of his/her own stupidity"

Repülő csészealj dagi deguknak, csincsilláknak és egyéb kisállatoknak. :)
bandee1219 | 2010.02.22. 18:23:42Ez még hogyhogy nem került ide?: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=102831
Mai tudományos rovatunkban bemutatjuk, hogy miként lehet kipattogtatni a kukoricát gyorsan és egyszerűen 3 vagy 4 mobiltelefon segítségével. De hogyan is működik ez pontosan? ;)
Elkelt a világ legdrágább dinnyéje potom 1 millió forintért.
technokrata | 2008.06.10. 11:23:40ütődöttek.
Én feleannyiért lefújtam volna akár metál feketére is

Születőben egy új sportág! :D
papaluige | 2008.06.08. 22:08:13egy-két pályaelhagyás volt! :)
mint ma az a szerencsétlen szélesszájú Alonso! :DDDDDD

A tokiói Axle járműve, az EV-X7 hibrid elektro-, ill. permanens mágneses motorral robog és hétszer gazdaságosabb a hagyományos meghajtású motoroknál. Otthon hat órán keresztül tölthető, egy töltéssel 180 kilométert képes menni, akár 150 km/h csúcssebességgel.
Lee88 | 2008.06.09. 09:01:14KIRÁLY!! ha nem lennék csóró vennék egyet :D tényleg
Mac Plus G4 Cube Mod - G4 Cube a régi Mac Plus házba építve, a régi fekete-fehér monitor helyén pedig egy 8.4"-es színes LCD érintőképernyő.AmPeX | 2008.07.10. 02:28:09jó nekem ez a G5 inkább..:P szép mod.
Ez most nem a foci eb, hanem a foci kecske. ;) De nevezik ulak tartisnak, kuk parinak, kök berünek, kökbörünek és buzkashinak is Afganisztán nemzeti sportját. A lényeg hogy a csapatok napokon át hajigálnak egy döglött kecskét. Nem árt, ha a buzkashi játékos remek állképességgel rendelkezik, hiszen a játék akár több napon keresztül is elhúzódhat. Biztos jó móka. ;)Lacpas | 2008.06.10. 18:48:13A foci is valhonnan azsiabol ered allitolag, ha belegondolunk a labdajatekok is innen szarmaznak. Egy feltetelezes szerint "focit" eloszor a mongol katonak jatszottak az ellenseg levagott fejevel. Masok szerint meg az angolok talaltak ki, hat nem tom. Ugyis megmondjak h magyar eredetu mint minden mas -.-'
Palio - Sienaban. Kicsit karcosabb, mint a mi "Nemzeti" Vágtánk. Ott megengedett a sarkantyú, nincs nyereg, és tényleg egész Siena megmozdul. Kb ilyen, amikor valami nemzeti. Az már más kérdés, hogy a bikaviadallal együtt ezt már az állatkínzással határosnak tartom, de van vér a pucájukban, az biztos.Lacpas | 2008.06.10. 18:40:46Ez a tipikus mediterran mentalitas, vannak elonyei es hatranyai, ott ez termeszetes... A lelkesedes meg minden bizonnyal nagyobb mint nalunk.









