
Kattintás előtt tippeljetek, mi célt szolgál eme remek szerkezet? :)
AVIREX | 2012.12.31. 05:43:55Golyószóró?
„Menj innen! Itt én szoktam csövezni!”

No Surprise Exercise - csak hogy lemozogjátok a sok bejglit! ;)
zola2000 | 2013.01.21. 20:23:29Bocsi, nem figyeltem.

Reszkessetek, betörők! - 30 évvel később :)
BusKeyCome | 2012.12.29. 18:03:38Malackuki Kölke. :)

Mai cukizé: élethű két lábon járó robotkutya! ;)
Szancso | 2012.12.28. 17:57:23Pudling próbája a menés. :)

Pingvinek szép zenével
hawkeye | 2012.12.29. 16:17:35...megjeleníteni...
Bocs!

Néhány tánc tipp kezdő bulizóknak :D
Markuss | 2012.12.29. 00:21:11:DDD ruszkik űber alles, hogy tud már füstölni a "úr" bakker...

Szétrobbant egy cápákkal teli akvárium egy sanghaji plázában
Szétesett egy 33 tonnás akvárium egy sanghaji bevásárlóközpontban. A szétrobbanó akvárium üvegdarabjai tizenöt embert sebesítettek meg, miközben élő cápák estek rájuk.winampista | 2012.12.28. 11:44:14Újra forgat Jackie Chan?

Guinness World Records - Best of 2012
nearo | 2012.12.28. 13:48:44Lehet, hogy jobb, de attól még szeretni nem fogom :)
#9: látod-látod, mondtam én, hogy baromság :D
Nincs egyébként bajom azokkal, akik mást stílust hallgatnak, mint én, csak ne akarják rám erőltetni a saját zenéjüket.

Soha nem látott felvétel került elő a „Fenyő” gyilkosságról! ;)
Karl | 2013.01.04. 20:24:38Látom ti sem értettetek ebből a videóból semmit...
A csávó elmondja hogy ő vette a telket és ő ültette a fákat elötte semmi sem volt itt,elmondja azt is hogy ez az év egyetlen része amikor lőnek valami élőre...
Mindössze látszatra ítéltek,gratulálok!









