
Pimpinkin egy cukor kis nyuszimusz, aki hidd el sosem lesz alamusz!
csicsilla | 2008.03.28. 09:54:19hàt az ugy voooolt hogy Pimpinkinnel sokat logtunk együtt ...:$nem hittem hogy ez napvilàgot làt...
Indiában egy férfi egy kutyát vett feleségül, hogy megszabaduljon az átoktól, amely két kutya megölése miatt van rajta hosszú ideje.
A dél-indiai Tamil Nadu állambeli 34 éves férfi, Szelvakumar 15 éve hívta ki maga ellen a sorsot azzal, hogy agyonütött két párzó kutyát. Néhány napra rá járásképtelenné vált, megromlott a hallása és a beszédkészsége. Az orvosok tanácstalanok voltak, de végül egy asztrológus rájött, hogy a megölt kutyák lelkei rontották meg a férfit, és a rontást csak úgy lehet levenni, ha a férfi feleségül vesz egy kutyát.
Szelvakumar hosszú keresés után talált egy négyéves szukát, akivel a hindu szokásoknak megfelelő esküvő keretében egybekelt. A Szelvi kutyát a falubeli asszonyok száriba öltöztették, virágokkal feldíszítették, és bevezették a templomba. Az ifjú párt annak rendje és módja szerint pap adta össze.
A kutyamennyasszony nem lehetett teljesen meggyőződve, mert kereket oldott, úgy kellett felkutatni és visszavinni a vőlegényhez. A boldog férj - egy barátja szerint - csak addig akar együtt élni a kutyával, amíg el nem múlik az átok. Utána egy igazi mennyasszony után akar nézni.izébigyó | 2009.01.28. 12:37:24Most meg egy csajt adtak feleségül egy kutyához Indiában:
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=21847
http://uk.reuters.com/news/video?videoId=97627&videoChannel=4
http://www.liveleak.com/view?i=ae9_1233074342

2 Rubik kocka kirakása egyszerre 2 kézzel.
morion | 2007.11.19. 00:13:03amúgy a srác nemnagyszám XD

Ismét egy kijutós! Még nem értem a végére, de szerintem jó és főleg nehéz... :)
Deathy | 2007.12.31. 08:58:15sikerült másfél óra alatt

15 hihetetlen véletlen
bandee1219 | 2007.11.16. 15:36:07http://www.webforditas.hu/index.php a te barátod, nem tökéletes, de érthető lesz azért.

Tudományos tetkók :D

Egy pajtában találta az új tulaj...
Nico_71 | 2007.11.17. 17:56:39Hello!
Én az egyik nagy tévé hírszerkesztőségében dolgozok. Szerintem érdemben tudok hozzászólni a témához.
A képek természetesen valódiak, ám a hozzáfűzött magyarázat teljesen kitalált.
Az e-mailben terjedő történet a következő:
Egy New York-i nyugdíjas férfi vásárolt egy házat Portugáliában. Talált is egy vidéki farmot, amely már 15 éve lakatlanul ált. A tulajdonos és a felesége már rég meghaltak és nem volt örökösük.
A telken állt még egy hatalmas pajta óriási vaskapuval, amely be volt hegesztve.
A kivetett magas adók miatt senki sem akarta megvenni a területet, így az emberek elmentek anélkül, hogy benéztek volna a pajtába.
Amikor az idős pár beköltözött, a férfi nekiált felvágni a hegesztést.
Majd ekkor elképesztő látvány fogadta...
Az igazságot egy újságíró derítette ki. Tom Cotter rábukkant a képeket készítő fotósra, Manuel Menezes Morais-ra, akit az autók tulajdonosa szerződtetett, hogy készítsen képeket. A szerődésükre hivatkozva Morais nem adta meg a tulajdonos elérhetőségét, a helyszínt, ahol készültek a képek, de elmondott néhány információt. A sztoriban tehát nincs semmiféle amerikai nyugdíjas, ellenben a kocsik tulajdonosa autókereskedő volt a 70-es, 80-as években. Majd úgy döntött, a pajtában gyűjti az "érdekesebb" autókat. Amikor megtelt a pajta - Morais szerint 180 autó állt ott -, lelakatolta.
Cotter kutatásai szerint a helyszín valahol Lisszabon környékén lehet.
-----
A Forbes magazin legfrissebb kimutatása szerint a világ 400 leggazdagabb embere közül továbbra is Bill Gates vezeti a ranglistás, vagyona már 59 milliárd dollárra rúg. (14. éve listavezető) Vagyona idén 6 milliárd dollárral gyarapodott, akárcsak a második helyen álló Warren Buffettnek. Az ő konyhapénze jelenleg 52 milliárd dollár.
3. és a 4. helyen Sheldon Adelson kaszinótulajdonos (28 milliárd) és Larry Ellison (26 milliárd) az Oracle vezetője áll.
5. helyre kerültek a Google társalapítói, Sergey Brin and Larry Page, személyenkénti 18,5 milliárdos vagyonukkal.
Az idei lista érdekessége, hogy már csak milliárdosok szerepelnek rajta.
A 400 leggazdagabb együttes vagyona ebben az évben 290 milliárd dollárral gyarapodott. Tehát, jelenleg 1,54 billió dollár az összvagyonuk.
És megjegyezném, a listán 39 nő is szerepel.
(stipi-stopi!! Az első 10 nőből én választok elsőként :-))))

A Nagy Magyar Da Vinci Kód! :D
Levélben jött:Tisztelt Cím! 1998 május: kibocsájtásra került a 200 Ft-os papírpénz. Elhitették majdnem mindenkivel, hogy a rajta látható személy Károly Robert, pedig köszönő viszonyban sincs vele. Annyira nincsennek köszönő viszonyban, hogy a 200 Ft-oson látható személy, ma létező, magyar állampolgár - mondhatnánk, bármikor szembe találkozhatna vele bárki az utcán - és ami a lényeg, nem véletlen hasonlóságról van itt szó.... Amennyiben érdekli Önöket ezen illető, egy nagyon komoly ajánlat ellenében tudunk segíteni, mely tartalmaz: vezetéknév, keresztnév és egy napközbeni elérhetőségi címet. Természetesen rengeteg kérdés merül fel: miként jöhetett létre ez a bizonyos arcképcsere..... milyen kapcsolati háló szükséges bel és közel-távol külföldön, estleg a földgolyó másik oldalára is kiterjedhet..... (mekkora a királyi birodalom, miket engedhet meg magának napjaink királya), egészen véletlenül találkozhatott a politikai élet jelentős szereplőivel.....(milyen befolyással rendelkezhet egy mai király). Most még ne rohanjunk ennyire előre, ezen kérdésekről majd később, egy megfelelő ajánlat esetén esetleg megállapodhatunk...Petra79 | 2008.04.19. 21:44:34Na jó bevallom.Az apám az.A pecót meg most vettük a hegyen.Az 2 kisgyerek meg a lányom meg a fiam.

Egy jópofa trükk a megamikróval :D
dilidoki12 | 2007.11.11. 15:14:14TAPS!_D faxa dj sumy jól mondta!

Tripla V - Krisztus katonája
Imádkozzunk együtt tesvíreim....three.d | 2007.11.12. 08:17:49Nem bántásból írtam Majkát, csak egyszerűen nem jutött más eszembe, mint magyar ,,rapper" ! Pedig a Doggystyle-óta hallgatom ezt a műfajt, de valahogy a magyar képviselőit sosem bírtam követni!









