
„Egyél, nekem nősz nagyra, szentem!” ;) (József Attila)
Susanne Eman (33), aki célul tűzte ki, hogy ő lesz a legkövérebb a világon, férjhez ment. Egy szakácshoz. Állítja, kapcsolata Parker Clackkel (35) egyszerűen tökéletes. „Kapcsolatunk az égben rendeltetett el” - mondja a nő - „Én imádok enni, Parker pedig főzni. Segít nekem elérni a célomat, azzal, hogy táplál.” A kétgyermekes családanya jelenleg 343 kilót nyom és ennek a súlynak a duplájára kívánja felzabálni magát, amivel világrekordot dönthetne.közlegény | 2013.01.06. 14:49:10Nem is nagyon hagy helyet maga mellett, szétfolyik az ágyon és bekebelez, mint egy óriásamőba. :)
A teremtés koronája...
palinkaman | 2013.01.05. 15:07:09Értem. Tehát akkor a tanításban olyan modelleken keresztül próbálják megértetni velünk popullációdimaikát, ami túlságosan le van egyszerűsítve, így nem sok köze van a valósághoz. És lásd az eredményt: az előző fejtegetéseim. :D
Szóval, ha jól értem, akkor mint minden természetbeni rendszert, mely kapcsolatban áll környezetével, a populációk tulajdonságait (elsősorban az egyedszámra gondolok) is nagyon sok változó befolyásolja, és ezen hatásoknak az eredője az, hogy nincs túlszaporodás, hanem különböző szabályzó folyamatoknak köszönhetően "harmóniában él környezetével", és ebből csak extrém környezeti változások billenthetik ki hosszabb-rövidebb időre.
A videóhoz visszatérve, az ember, mint egy fiatal faj esetén ez azt jelenti, hogy még nem értük el ezt az egyensúlyi egyedszámot, és még nincsen egyetlen ténylegesen ható limitáló tényezőnk sem?

Távirányítós Superman :D

Rave heart
7sleeper | 2013.01.04. 18:12:18úgy gondolták elég egy bimbo a képen

Linda visszatér
Bár Görbe Nóra már 56 éves, 2014-ben egy Linda-mozifilmben fogja lerúgni a pesti rosszfiúkat. A filmhez egyelőre csak egy demofilm készült Pindroch Csabával, Johnny Golddal és természetesen Görbe Nórával.bungle | 2013.07.23. 10:05:55http://index.hu/kultur/cinematrix/2013/07/23/uj_taho_nyomozoval_tamad_fel_a_linda-film/

Szökés Alcatrazból ;)
Killer81 | 2013.01.03. 07:51:40A másodikon röhögtem...
Leugrik a földre...gondolkodóba esik...
"Miért is jöttem ki...miért is...jaaa megvan !"

Elvitték az Apostoli Királyság kormányzóját (korábbi postok róla itt)
Egy tárgyaláson elmekórtani kényszermegfigyelésre utalták be, és a kommandósok előzetesbe vitték.norbertvincze | 2014.12.06. 03:15:58most már tiszta az egész. Ellenzéki tüntetésen szólalt fel a tanárnő, tehát innen fúj a szél. Hírtévé bepróbálta hátha sikerül az alázás, csak hát nem sikerült, mivel más illetőről van szó.
http://magyarnarancs.hu/belpol/nem-vicc-nevrokonaval-keverhette-a-hir-tv-a-betamadott-kozepiskolai-tanart-92877

Barna Barnabás feat VV ÉVA
Ennek a szerencsétlen szeszkazán szilikoncsöcsnek a Facebook oldalán mindig találni valami igazán kínosat. Azt írja: „Ez egy kis költségvetésű amatőr klip, jöhetnek a dislike-ok! Rétegzene.. Én szerintem jól nézek ki benne! És ez egy Jimmy feldolgozás!”
Szilveszteri Embertípusok - két kicsit se normális lány, akik megmutatják, milyen szilveszteri bulira számíthatunk. :D
bungle | 2013.08.05. 22:32:50captaineni küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=ispc_yIxdHg
Szöveg: "Tudd meg te is ettől a két őrült lánytól, hogy mit mond rólad a profilképed!"

Le ne maradjatok, állítólag 100 ezret fizet annak, aki bulizik vele szilveszterkor! ;)
Turmion Kätilöt | 2013.01.01. 11:00:00Nem értem miért nincs benne szex... azt írja: "EGY TELJES ÉJSZAKA és buli velem"









