
A XXI. századi punk dobos megtalálta az együttesét :)

Mr Klausz - Visszatértem
De minek?AVIREX | 2013.01.08. 15:28:33Ezt úgy mondaná a 'Mester': Miskószmokiboki :DDDDDDDDDD

A Nemzetközi Űrállomás kamerája rögzítette azt a felvételt, melyen egy azonosítatlan repülő tárgy hihetetlen gyorsasággal mozog.
közlegény | 2013.01.08. 01:41:09a galacsinok támadása

Botos Vendel látogatónk nyerte az ötös lottót és volt olyan kedves, hogy küldött magáról egy fotót!
kissfreezer | 2016.07.16. 11:14:01A karma törvénye szerint minden cselekedetünk egy annak megfelelő következménnyel jár, illetve minden, ami történik a világban, az maga egy következmény, vagyis valamilyen oknak az okozata...
http://www.hirado.hu/2016/07/15/agyonvertek-az-indiai-milliomost-aki-aranybol-csinaltatott-maganak-inget/

„Fényesebb a láncnál a kard...” ;)
termi-nator | 2013.01.06. 23:59:37pöti kuki

Rókának álcázott kutya ;)
Savitra | 2013.01.07. 20:14:12Végül is a róka a kutyafélék családjába tartozik :)

Aeroscraft - hatalmas repülő izé
norbertvincze | 2013.01.07. 18:55:54"A dronok lényege hogy nem emberek fognak meghalni." - már sajnos ez az állítás sem igaz

Ha rövid a lábad, ne kínlódj a lépéssel,
ugrálj a lépcsőn, hamarabb célt érsz el. :)
Melyik barom építette lejtőre a házat? ;)
+ bonus videó: Bortúra... izé.. tortúra!
Ruszki ultra csajok
ismeretlen | 2013.01.08. 07:37:57De ki nem szarja le, hogy mi a nevük az ilyen barmoknak? Tök mindegy hogy hool vagy ultra, vagy hogy becézik magukat. Barmok és kész. Eleve összebunyózni azért mert utáljuk egymást, mert a másik más csapat drukkere (tudom ez mélyen gyökerezik az ilyen barmokban, nem a fociról szól, olyan mint régen ahogy a németek-franciák-angolok háborúztak egymással állandóan. Csak akkor hagyják ki belőle a focit. Vagy nekem mindegy, mert így sem úgy sem szeretem a focit.)
Korrekt box? tényleg? A korrekt box az, amikor valaki, ha ledől a földre, ott hagyom. Az állat meg az, aki a földön fekvő embert üti, rúgja, tapos a fején. (még mindig és sose fogom megérteni, hogy miért kell valaki fejét rugdosni, belehalhat szerencsétlen) Szóval én az ilyenen helyből lobotómát hajtanék végre, többet legalább nem viselkedne így. Az ilyen ember ne csináljon gyereket, ne éljen normális emberek között.










http://youtu.be/WqE9zIp0Muk