
"Jól figyeljen mindenki, mert ezután legalább 5 évig biztosan nem fogom újra megmutatni a rövidebb utat!" :)
bandee1219 | 2009.12.25. 14:54:14Ez mi a rák? http://www.youtube.com/watch?v=pwfUaMT3Z7k
A HP arcfelismerő és arckövető webkamerájának rasszista kiadása (?).

Már megint egy optikai illúzió, bár volt már ehhez hasonló az itteni képek közt.
Errtu | 2009.12.23. 09:30:11Aztán mit?

10 év után összegyűltek a lányok, hogy újból megmutassák, mijük van. ;)
RT/TURBO | 2009.12.18. 01:30:13Nem annyira rossz bőrben vannak....korukhoz képest.

Most te döntheted el, hogy kivel talákozzon Orbán Viktor. Mást most úgyse nagyon tud tenni a nép. :D
gjani | 2009.12.24. 12:45:31Arról a talállkozásról jó lenne egy fotó ahol Berlusconi és az ő barátnői is ott vannak ,
+ 1 olyan amikor Anikó asszony erre reagál.

Cyrill, Ken és James az Abbától a Waterloo-t "éneklik" (?!?)
Aki túlélte, ezt is nézze meg: The Winners Take It Allte.sas! | 2009.12.17. 00:05:52hmm, pontosabban az elsőben énekel ő is, de akkor nézd meg a másodikat! :)

Azt hiszem nem tegnap kezdhette el tanulni a "Boci boci tarkát"...
Nusihusi | 2009.12.17. 02:14:21Zongora és jóga egyszerre:)

Azért nem mindenki merné a véleményét így köztudomásra hozni. :)
Zeppelin01 | 2009.12.15. 12:27:45És milyen kedélyesen beszélgetnek egy adag kutyaszar felett. Mégis nehéz kenyér a televíziózás.

Figyelem, felnőtt macska videó! Kiscicák nem nézhetik! :D
Gabi69 | 2009.12.10. 21:48:21Ez jobb mint az UFO pornóóóóóóóóóóóó!!!:D:D Hát a csaj engem sem hagy hidegen!;)

Újabb bájos kacaj... ;)
focuskoma | 2009.12.10. 01:34:31Részegen pont ilyen a kárörvendésem nekem is xD.









