
Na ezt is ketten küldték be, szinte egyidőben:
AtiBoa: 400 szál cigaretta, és ami utána marad az emberben. Nos, ha eddig nem dohányoztál, ezután a videó után nagy valószínűséggel nem is fogod kipróbálni (ha van 1 kis eszed :P)
Dezpapa: Ideje lenne leszokni, nem?
- Tudod mi kellene nekünk, Szergej?
- Nem.
- Hát piramis!
- Egyiptomi?
- Beton, te állat!
- Beton? Az lesz...Balpar | 2007.12.19. 20:42:55Oké megcsinálták és amúgy mire jóóó... Az egyiptomiaknak legalább volt szerepük nem unalomból építették

A srác egy kicsit felizgatta a kutyulit... :D
koocos | 2008.04.29. 11:43:04ez fájt...többet nem jáccok hason fekve
The Bar
Ha még nem unjátok a kijutós játékokat... Most egy bárból kell lelépned.Edvyn | 2008.10.30. 11:22:20lool latom csak 2007bol vannak komentek :)) na nembaj en most talaltam meg eszt a jatekot..es nagyon megtetszet:X igaz az elejen nem igazan boldogultam a komentek nelkul de mostmar megvan es kivurol vegig csinalom ket perc allat :)) amugy meg a koktailokat mindegy h mejket valasztod mert az nem lenyeges...na sziasztok:P

22 ember egy Kacsában ;)
bandee1219 | 2007.12.08. 17:51:27Az az éredekes, hogy elindult és nem esett szét, mert 22x pl. 50 kg is már elég sok és akkor alá van becsülve a tömeg, az biztos.

Ennek a weboldalnak a lényege, hogy minden nap ingyenesen elérhetővé tesznek egy-egy - amúgy fizetős - programot 24 órára. Van, amikor csak egy sima titkosító programot, de van amikor valami komolyabb képszerkesztőt. (na azért nem a Photoshop-ot ;-) )
(a tech.izé-ről "nyúltuk", köszi Errtu! :))balagee | 2008.12.21. 19:54:17a cracklock program nem illegális? (én úgy tudom, hogy illegális)

Egy kis japán könnyűzene könnyed hétfői büntetésnek...
Lizsu | 2007.12.12. 21:36:10Öröm a köbön.

330 ezer dollárért (57 millió forintért) kelt el a világ legdrágább szarvasgombája egy árverésen, amelyet szombaton egyszerre tartottak Makaóban, Londonban és Firenzében. Egy makaói kaszinótulajdonos, Stanley Ho adta a legtöbbet a finomságért. Az értékes csemege másfél kilót nyom, ezzel megdöntötte a Guinness rekordot is, amit eddig egy majdnem 1300 grammos szarvasgomba tartott, bár a Guardian brit napilap szerint 1954-ben találtak egy 2,5 kilós darabot is. Az értékes gombát Olaszország északi részén, Pisa városának közelében találta Luciano Savini és fia, Rocco nevű gombakereső kutyájukkal.
bandee1219 | 2007.12.08. 14:26:22És vajon senkinek nem ízlik, csak ezt nem valják be egymásnak sem, hanem mindenki dícséri, nehogy kénézzék (ez minden státusszimbólumról szólhat)?

Menyasszonyi tánc egy picit másképpen. :)
+ egy másik meglepetés tánc.
Még pár hasonló esküvői tánc, ami volt már itt. Több esküvői táncos posztot nem kérünk, elég ha a kommentekbe írjátok a linket...
Kogepan
A tíz részes japán rajzfilmsorozat első epizódja. Főszereplője egy depressziós kenyér aki nem kell senkinek, mert a pék odaégette. Kalandjai során összebarátkozik a szintén megégett kaláccsal, akivel együtt néznek a tejespohár fenekére, és rájön, hogy a tökéletes cipók élete sem könnyű.Lilu__cica | 2007.12.23. 14:22:57Mindent megbocsátok a húgomnak! Minden bosszantást, piszkálást! Ha ezt adjál a tévében, megbünhődik érte!










URL: http://www.youtube.com/watch?v=lMDfyF1VF6o#t=226
Szöveg: "Egy kis tápanyag a tüdőnek. Kisérlet 400 darab cigarettával."