
Budaörs lázad: sötétbe borítják az autópályát
A polgármester szerint ha fizetős az autópálya, akkor nekik sem kell fizetni a közvilágítást. Fizesse az állam, ha fizetőssé tette az utat.bungle | 2015.02.11. 11:36:29www.origo.hu/auto/20150211-bedugultak-az-elkerulok-az-utdij-miatt.html
Okosságok gyűjteménye
Gyógyító számok - a tisztánlátó Gregory Grabovoi kb. ezer számsort írt le, melyeket sikeresen rendelt különböző betegségekhez.lilaflexninja | 2015.02.04. 14:18:58http://bzandthetotalwasteoftime.tumblr.com/post/110055300461/fontos-mielott-vizet-melegitetek-mikroban

Én bizony nem fogom lekésni azt a buszt!
Nusihusi | 2015.01.07. 04:05:55A romboló visszatér:D

Hé, az az én ágyam!
Nusihusi | 2015.01.07. 04:04:56Hékás, tűnés a helyemről:D

Ha idén ti sem néztétek a Forma 1-et, most 3 percben bepótolhatjátok...
Ryan | 2015.01.07. 15:29:08Sajnos számomra ez is uncsi, talán a feléig néztem.

Vendel végre talált magának menyasszonyt!
Tóth József | 2015.01.07. 17:24:49Szőrös a talpad wazze! A juhnak gyapja van. :)

Csak a gyerek meg ne lássa!

Olvastatok már ennél együgyűbb dolgot idén? :D És lájkolják, meg tök komolyan hozzászólnak az emberek. A bankszövetség meg sírva kéri a receptet... ;)
Ahogy egy haverom írta: „én meg úgy csinálom, h az első héten 1ft-ot dobok a perselybe, a második héten 2-t, a harmadikon 4-et és így tovább. tehát hetente duplázok. könnyű! és karira van mindig kb 2.000.000.000.000.000 ft-om. abból megveszem a világot, de elszórom szilveszterkor. és aztán kezdhetem megint...”vadonka | 2015.01.07. 15:01:36Húúú, ez új. Tavaly még úgy volt, hogy ami kiemelt az 3% és arra nem vonatkozott az alap 1%, csak minden másra. Most akkor vagy emelték a 3-at 4-re vagy 1% mindenre van plusz 3% a kiemeltekre és így jön ki a 4. Mindenképpen kedvezőbb lett így. Sajna az élelmiszerüzletek nincsenek a kiemeltek között (vajon miért? :)) viszont a gyógyszertár/drogéria is sokat ki tud tenni. Pl. ha nagyszülőknek havi több 10e ft a gyógyszer az már szép kis összeg 4%-al számolva. De érdemes a tisztálkodószert ami drágább is rossmann-ba, dm-be venni pl. dezodor, sampon, stb.

Rosszul értelmezte a „jeltolmácsot” ;)
Azért előtte biztos „megszeretgette” ;)Tooni | 2015.01.07. 15:27:55Az amerikában a sör.

Látszat és valóság
A Budapesten játszódó kisfilm arról szól, hogyan rejtjük el valódi érzéseinket a világ előtt.norbertvincze | 2015.06.22. 22:03:11hogy nem láttam? :P









