
Egy elgondolkodtató videó a decemberben megtörtént Sandy Hook iskolai mészárlásról (angol tudást igényel)
norbertvincze | 2013.01.18. 01:47:53https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/396090_10151248295376446_836851011_n.jpg
ARPool - Augmented Reality Pool
eospower | 2013.01.17. 13:55:15Nme komolytalan hanem Hi-Tech, egyébként gyakorlásra azért is jó, mert a kézügyességet szemmértéket is fejleszti, nemkell annyiszor abba hinni, hogy most bemegy, közbe mégsem, és az agyad olyankor törlésre kényszerül, az előző beállítást törölnie kell. Így viszont mindi ga jó beállításokat rögzíti az agy, amit a kézhez igazított. Tehát nem komolytalan, persze élesben nyílván csalás, de a komolytalan és csalás között is van különbség :)

Gyurcsány: „Én is cigány vagyok” (csak szavazz rám tesvír!)
7sleeper | 2013.06.13. 18:07:31ma éjjel járt felénk a Hófehérke, csak elsőre nem ismertem meg
mert ahogy felkapcsolta a villanyt, hogy jobban mutasson a kamera felvételén
hát tiszta koksz volt szegény pára
biztos össze-vissza csókolgatták a törpék otthon a serény, tisztaszívű "leányt"..

Cone-ing - meleg reakció ;)
Botos Vendel | 2013.01.14. 23:20:12mijen cuki ahogy meglepö DIK....

Az Apple Maps tudott egy rövidebb utat Kínába ;)
lorem_ipsum | 2013.01.24. 20:26:55http://index.hu/belfold/2013/01/24/elnyelt_egy_autot_a_fold_a_xiii._keruletben/
13 ker, egy auto hasonloan jart ma

Lalika feat VV Cristofel - Itt vagyunk ketten
Nagy költségvetésű klip, autós robbantással! ;)FatSnakeFoot | 2014.09.15. 13:53:35Az a baj, hogy ez még poénnak is sz@r, ha egyáltalán annak szánták.

Egy remek ötlet arra, hogyan maradj egyedül a szaunában! ;)
Szancso | 2013.01.13. 10:27:27Mert lehetetlen agyon verni.
"Agy helyett magad mellett!" ;)

Volt már idén bünti? ;)
ismeretlen | 2013.01.14. 11:49:46Szerintem nem rosszabb, mint a 50cent mondjuk, meg hát neki ez jutott, nekünk cristofel. De sebaj, mert mindjárt majd sok millióan megnézik a youtube-on, mert ugye terjeszteni kell a szart és híres lesz, aztán meg majd látjuk az RTL klubbon mint hír. Szóval hajrá

„Az én tabletem jobb fej, mint a tiéd!”
A Microsoftnál valakinek elgurult a tablete... izé.. tablettája. Meg hát ellopták az iPadjeiket, szóval most van gond...Nusihusi | 2013.01.11. 23:56:44Az a tabletta jó messzire gurult!!!XD
Többen is a rendőrségi segélyhívót hívták kétségbeesetten az amerikai Norfolkban, miután egy oroszlánkölyköt láttak az utcán. A rendőrség végül kiderítette, nem oroszlánról van szó, csupán egy olyan formájúra megnyírt labrador-pudli keverékről.Wolf C | 2013.01.12. 01:03:49http://theinternetisterrible.com/wp-content/things/figure.PNG
És ez? :)









