
...most az "ooops" az mire rímel?

Vízállufi
(Ez nem inkább tűzállufi? ;) bungle)Mage_ster | 2009.12.28. 13:14:56Hasonlóan ha papírpohárba töltesz vizet, és alulról gyertyával "égeted", az sem fog meggyulladni

Itt a magyarázat, hogy mért nem kapsz olyan hamburgert a Mekiben, mint amilyen a reklámban szerepel.
plantek | 2010.01.03. 22:40:29megragadtad a lényegét a témának gratulálok... gyorsbüfék fikázása? egyetlen eggyel kapcsolatban lett leírva a tapasztalat és egy drágább étteremnél detto. Ha számodra a fenti videó sem jelent semmit, akkor tömd csak azt az okos búrád az ilyenfajta kajákkal nyugodtan... tényleg ne is nézd a minőséget, a lényeg az íz... végülis ha romlott vmi és szétbassza a szervezeted az se baj, a lényeg, h FINOM!!! Mielőtt bírálsz inkább neked kéne elgondolkodni, h miért nyilatkozol olyanról, amiben csak fogyasztóként veszel részt! Pás

Elképesztő rap-step tánc az utcán, géppuska lábú néger srácok előadásában.
AVIREX | 2009.12.28. 18:12:06Az nem denszel tudtommal... / freestyle-t tolt vagy 3 hete a rádióban [: /

Hát ez nagyon jön... és ha "párezer" tonna acél megindul az nem kérdez...
Fazersuttyó | 2009.12.26. 22:14:11húzták is meg ment önerőből is. ha megnézed a kéményét, füstöl vagyis megy a kazán vagy dízel motor. valszeg ez a csühögő nem bírta volna egyedül partra rántani ezt a súlyt. :)

342 db 2009-es filmrészlet 7 percben.
Nektek mely filmek tetszettek legjobban idén?Noncsi20 | 2010.01.03. 20:02:36Oh ezer hála:)

Nem akarom elhinni, hogy nem Photoshop! :D
FatSnakeFoot | 2014.09.12. 21:28:18Meg, viszont különleges magassága ellenére nem élt rövid ideig. És ahogy láttam, olvastam, az a 6 éve is különösen jómódban telt. Sajnálom, de Sztankay halála valahogy jobban szíven ütött.:(

Némethonban négylábú csillag született. :)
Mikeee | 2009.12.30. 11:52:32Ügyes a kutya
Milyen jól meghajolt a végén. :)

Éjszakai party-tenisz neonfényben. :)
fidooo | 2009.12.25. 16:34:06én hülye meg azt hittem, hogy teniszezni is fognak :D

Nem hittem volna, hogy valaha féltékeny leszek egy kutyára. :)
Oscar, aki bejárta a Földet 80 nap alatt.superxaba | 2009.12.22. 20:19:49syl
humanhades
nem tudjátok mit hagytok ki...










marmint blond
es milyen baromsagot enekel
inkabb valami black musicra nyomott volna egy riszat :D