
Egy igazán rámenős chippendale fiú :D

Sir Sean Connery büszke új díjára, ami egy faszobor. (jól írtam?)
bandee1219 | 2007.12.14. 19:18:36Minden bizonnyal, hisz nem szerethet mindenki mindennt... XD

Vita egy csont miatt. :D
eNMi | 2007.12.13. 19:45:19de legelább nem "ugatott" hiába! :)
Egy érdekes kis kalandjáték, meg kell találni a dominó kódokat különféle videók és weboldalak segítségével!!! Majd írjatok, hogy ki meddig jutott el!JeLo | 2007.12.12. 22:08:19Ez a festményes nem megy.
Első Oscar-díjasunk, Rofusz Ferenc rövidfilmje. Avagy mi lenne, ha kutyává változnánk egy napra.
A zseniális animációs további munkái itt és itt, meg itt.bandee1219 | 2007.12.13. 15:56:05Pont azt akartam írni, hogy A légy is oszkárdíjas, de most már látom, hogy ő készítette. :)

Egy érdekes komp Oroszországból. :)
bandee1219 | 2008.01.20. 04:06:39Az első volt abban a műsorban, az egy forgó szerkezet.
http://humorsafari.blogbugs.org/1307720/Unusual-dams-Around-the-World.html

A ma japán-angol nyelvlecke anyaga: Csúnya hasmenésem van, trallala... Énekeljük együtt!
bandee1219 | 2007.12.10. 10:23:06Tudtam én, hogy volt ehez hasonló, de azért rákerestem. Ezeknek minden témára van kidolgozva valami? :)
http://ize.hu/comments.php?post_id=4411

Manon Ossevoort, egy holland hölgy traktorral utazik Afrikán keresztül a Déli-sarkig.
bandee1219 | 2007.12.10. 10:19:55Ja, és a fűtése és a légkondjai is biztos jó....

Tetris egy 10 emeletes házon. :)
bandee1219 | 2007.12.11. 15:59:56Ez volt a Tvben is , de nem láttam csak egy részét. Komoly. :)

Na ezt is ketten küldték be, szinte egyidőben:
AtiBoa: 400 szál cigaretta, és ami utána marad az emberben. Nos, ha eddig nem dohányoztál, ezután a videó után nagy valószínűséggel nem is fogod kipróbálni (ha van 1 kis eszed :P)
Dezpapa: Ideje lenne leszokni, nem?bungle | 2013.09.09. 01:11:21norbertvincze küldte (sztem ugyanaz, mint a fenti videó):
URL: http://www.youtube.com/watch?v=lMDfyF1VF6o#t=226
Szöveg: "Egy kis tápanyag a tüdőnek. Kisérlet 400 darab cigarettával."










A multkori szöszi még jó hogy nem látta ezt, mert ezt mondta volna:
Európa?
Ott asszem franciául beszélnek és teljesen idióta mindenki...