
Az a fránya tévé nem jó helyen volt.
Nusihusi | 2010.01.07. 21:12:33Persze, hogy a TV a hibás ilyenkor:D
Csokigránát - csak a szádban robban, nem a kezedben! ;)
csete | 2010.01.06. 01:02:55nemértem:D ezt meg lehet enni..d e ha felrobban mért füstölög akkor

Nem egy életbiztosítás ez a meló. Főleg ha úgy jár az ember, mint ezen a régebbi videón...
BlackHawk94 | 2010.01.04. 17:45:00nem azért de én nem látom értelmét hogy ebben mi a jó

Milyen trópusi betegségek elterjedési területe tolódhat északabbra a globális felmelegedés hatására? Pl. az elephantiasis (lánykori nevén limfatikus filariázis). Szemelvények a parazitológiából. :)
Egy igen összetett kórképű betegség, amit elsősorban szúnyogok által közvetített, az ember nyirokrendszerében élősködő férgek és a bennük élő szimbionta baktériumok okoznak. Legszembetűnőbb tünete az extrém módon megvastagodott láb és genitáliák, amit az okoz, hogy a féreg a nyirokerek elzárásával meggátolja a normális nyirokkeringést, így a szövetek közti folyadék felgyűlik a test alsó részén.
Kicsit gyomrot igénylő post, de legalább veszekedni nem lehet rajta. :)vöri | 2010.01.05. 11:51:53south park- bloody mary

A tanítónéni ajándéka :)
(úgy látszik nem nyerte el a tetszését...)szabina666 | 2010.01.04. 04:26:14Egyébként látni, hogy az nem tanár, hanem az egyik diák! Kamu az egész

Ami nem hiányozhat otthonról: egy pohár, ami megmondja mit iszol (aki esetleg nem tudná :)).
szaszy68 | 2010.01.16. 18:35:32Nekem kell egy ilyen!!!!
5 éves gyerekek "kegyetlen" tornaedzése, vagy inkább kiképzése Kínában. A jövőben talán érdemes lesz ennek a a tükrében nézni egy-egy kínai sportoló eredményét például az olimpián.I. C. Wiener | 2010.01.09. 03:37:02Pedig pont kezdtem gyanakodni, hogy netán merő véletlenségből :)

Karácsonykor nem volt hó, elő kellett venni a tragacsot...
plantek | 2009.12.30. 13:31:28csak neh Santa Claustrofóbiája legyen az öregnek odabent:P

Na anyukám... most már tuti nem tévedünk el!
Szetya | 2009.12.31. 07:56:52HEHE! :)
Scott válaszolt (nagy lóbetűkkel volt írva). ;)
Hello! I hope you like my car!
No, the car really isn't for sale. I don't know who started that but I'm hanging onto my baby!!
2010 Ball Drop
For pictures of my mobile station, go to this link:
http://www.cardomain.com/ride/2630240
Scott Heath (AF4KK)

De kis ari.. és tényleg fogak nélkül harap? Hadd nézze csak meg a néni...
spd | 2009.12.29. 18:28:26Gecko?
Itt szalamandrát emlegetnek, annak meg de.









