
Sok jó ember kis helyen is jól megvagyon.

Egy gémizé, ami a hallásod is "tisztíccsa"! :)
gabour | 2008.01.30. 16:58:10Zenészeknek elvileg nem nehéz..meghallgatom párszor a dallamot, utána 1.-re sikerül beírni..

Így készül egy Porsche Carrera GT virtuálisan
Valerius | 2007.12.30. 23:15:22És mikor tették bele a benzint? =)

Egy trükk, ha már unnád a fehér tejet.
(A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérjük keresse fel tejárusát és vegyszerészét!)cimpi | 2007.12.24. 19:23:24Hát ez nagyon jó,kipróbálom otthon a kinderekkel:D

Akim Camara, egy fiatal tehetség
bandee1219 | 2007.12.19. 21:34:20Nem is 1-2.

Japán verekedés (??) egy baseball meccsen...
bandee1219 | 2007.12.19. 20:54:56Az angol címben is japán van, de a feliratok tényleg cifrák...
Amúgy, ha kínai lenne, azt mondanám, biztos a gólya éve van, de így nem tom mi lehet ez. ??????

Robbanó óra! ;)
Vajon a reptéren örülnének, ha megpróbálnék felszállni vele?(szerintem jobban örülnének, ha inkább egy ilyen táskával szállnál fel - bungle)bandee1219 | 2007.12.18. 14:02:02Ja ,a táska jobb, csak lehetne diplomatatáska, az azért elterjedtebb és gyanusabb. :)

Tök jóságos képek egy jegesmaciról. :)

Ez az oldal sok kérdést vet fel bennem! Melegek hogy kérik meg egymás kezét? "Leszel a feleségem, Józsi?" Államtitkároknak van kedvezmény?
Lilu__cica | 2007.12.18. 19:24:50Kezdő Lap. Két szóban!

Végre egy feladat, amire Bush alkalmas. :D
Lilu__cica | 2008.04.05. 15:35:33Ilyet mát csináltak Hillary Clintonból is.










Julius kicsit máshol van:)