
Jó játék lehet ;)

Behalt az üzlet, új műfajjal próbálkozik a pornókirály
A pornóipart kicsinálta az internet, olyannyira, hogy immár Kovács „Kovi” István is a standup-vasútra igyekszik ráugrani filmezés helyett. Tud elég szórakoztatóan prosztó lenni a legtöbb Oscar-díjat nyert magyar rendező?
Belfie - a selfie bot után itt a seggfie bot! :D
sapkabarna | 2015.01.12. 22:04:12"Dugja fel magának nyugodtan!"

És még csak nem is oroszok...
palinkaman | 2015.01.13. 08:37:53Van benne valami, de az előbb figyelmeztetettek esetleg kicsit le tudtak volna húzódni az útról, vagy lassítanak. A videózástól, vagy bambán bámulástól sztem jobb lett volna.
Am onnan jutott eszembe, hogy egy ismerőssel már történt ojan, hogy fennakadt a vasúti átjáróban (mert egy ritka hüje ember, de most nem ez a lényeg), és ekkor 1-1 ember lindult a síneken egyik s másik irányba, és így a vonat meg tudott állni időben.
Utólag gondolkodva mindíg van jobb megoldás, de amikor hirtelen kell cselekedni, egy ijen ötlet is megmenthet pár kocsit a töréstől.

Jönnek a „plusz házak”- az ökoházak újgenerációja
Ez a norvég ökoház pl. háromszor annyi energiát termel, mint amennyire szüksége van, többlet teljesítményének köszönhetően akár egy elektromos autót is folyamatosan fel tud tölteni és a kertben lévő medence fűtésére is felhasználható.
Eközben itthon: A kormány utálja a rezsi barátját - környezetszennyezési adót vetnek ki a napelemrePHS | 2015.01.13. 22:06:123 eléggé rokon gondolat:
- Amikor a Sanyi a szomszédtól lopja az áramot, akkor ő is totál zöld és szinte nulla energia befektetésével szerintem sokkal magasabb szorzót tud felmutatni energiatermelés terén, főleg ha a vizet és a gázt is hasonló módon termeli.
- Szóval az épület 3x annyi energiát szív el a környezetétől mint amire szüksége van.
- Ha a szomszéd kertjébe szemetelek, meg oda küldöm át a kutyát a dolgát elvégezni, akkor kicsit álságos azzal felvágni, hogy milyen szép a pázsitom.

„Egy-két-hár, na ki lesz a sztár?” ;)
Szancso | 2015.01.27. 20:05:41„Egy-két-hár, itt dumálni kár!" ;)
https://www.youtube.com/watch?v=nsYRWNBTTYg

Gyerekek reakciója: hogyan készül a baba
Ti hogyan szereztétek meg gyerekként ezt a tudást? :)lilaflexninja | 2015.01.12. 07:32:46Egyébként a videóról szólva, szerintem nem feltétlenül kell egy gyereket "erőszakosan" felvilágosítani. Leülni vele, hogy na most akkor megbeszéljük, mert azért kislányként én is megrettennék, ha azt mondanák, hogy valaki belém fogja rakni, és akkora lesz a nunim, mint a fél fejem, hogy onnan kibújjon majd a gyerek. De jó hogy nem vagyok kislány. De fiúként is elrettentő lehet kisgyerekként. Ha kérdez a gyerek, ha érdekli, akkor még oké, de akkor se bumm bele, de így, hogy nem is kérdezték? Meg vagina, meg szülés, meg ááááááá szegények.

Ha szeretnéd Magyarország fizetős útjait egyben, egy térképen látni, akkor ez az oldal neked való!
Megnézheted merre, meddig fizetős az M0, hogy a Miskolci elkerülő pontosan hol ingyenes és hogy hol is kell a megyei matricákat használni, hogy ne büntessenek meg.bungle | 2015.09.02. 16:11:15ptt küldte:
URL: http://fizetosutak.hu/traffipax
Szöveg: "A kiadott (kiszivárgott) telepített traffipax lista alapján elkészült a térképes nézete az állandó traffipaxoknak."

Igazi hiánypótló!
godzsy | 2015.01.11. 14:53:59leopárd mintás vibrátorba leopárd mintás ceruza elem dukál :)

Tüzes lábú break táncos ;)










Inkább életszerűbb az a magyarázat, hogy Kovi nem túl dinamikus üzletileg, és nem tudott lépést tartani a korral.
A 2010-es években hiba próbálja erőlteti azt, ami a 90-es években működött, ma már más kell. Csak Ő ezt nem tudja követni. Annyit lépett előre a XXI. században, hogy már nem videó kazettára rögzít.
Ő jókor volt , jó időben. 1991-ben még nem nagyon volt konkurenciája, csak az a pár NDK-s film. És Ő ebben meg is ragadt. Annyi év tapasztalattal, ismeretséggel, "hírnévvel" szerintem inkább szégyen, hogy nem tud mit kezdeni.
Biztos, hogy lenne mit mesélnie, de sztendáposnak szerintem csapnivaló. Lassú, körülményes, ritmustalan, és legfőképpen unalmas.