
Mi folyik Kavoson (Korfu, Görögország)? Így nyaralnak a brit tinik távol a szülőktől...
AVIREX | 2013.01.20. 22:23:12ajj, így most már nem tudom melyik: Gyöngyös vagy Kavos a fa**ább hely? :D
Francba! Sok volt a fehérítő! ;)
hawkeye | 2013.01.20. 09:31:59
Nagyon jó!!!!

Aelita Andre, a világ legfiatalabb festőművésze
„Hozzáértő barátaim megkérdőjelezték tehetségét. Szerintük Congo, a csimpánz is pont így festett ennyi idős korában. Nem tudom. Önök szerint?”Kornéliusz | 2013.01.20. 16:14:49Szánalmas, hogy erre van igénye egyeseknek :)

Együttműködési megállapodást kötött az RMDSZ (Romániai Magyar Demokrata Szövetség) és az MSZP. Ez a hír eléggé semleges első látásra, de nézzük csak mi történt a kulisszák mögött...
"7 évet vártunk mi erdélyiek, hogy beolvassunk ennek a 'Szarházy'-nak!"7sleeper | 2013.01.18. 20:41:12"politikusok, jogászok"
+ pedagógusok (nem ritkán komplett tanári karok ülnek az önkormányzatokban)
egyébként +1
"Igazi kormányzás a kompromisszumoknál kezdődik."
a pufajkás horngyuszi mintha ezt a kompromisszumos kormányzást próbálta volna
lett is belőle mszpszdsz + a kormárnyában kiskirálykodott minden platform minden klikk
persze nyilván nem erről van szó, csak mondom ők jutottak "legmesszebb"..

Reggeli vasembereknek ;)
bungle | 2013.02.04. 13:01:05Tényleg vonzza a mágnes a gabonapelyhet
Csak nem pont azért, amiért elsőre gondolnánk. A BME fizikusa megmutatja, miért nem gond, ha mágnessel mozgatható a reggeli.
http://index.indavideo.hu/video/Magneses_kiserlet

„Elnézést, ön a távirányítómon ül... elnézést...”
Nusihusi | 2013.01.17. 23:14:24Mintha emberek lennének:D

Ilyen plakátokkal ijesztené el Kanada a romákat
A kanadai kormány egy hónapos „lebeszélő kampányt” indít Miskolcon, ami felháborodást keltett.hawkeye | 2013.01.19. 07:30:01Ércelek... :)
Akkor ez nálatok olyan, mint egy társasutazás, melyet a kanadai állam fizet.
Én azért a visszafelé úton csak a dohányzó osztályra adnék nektek jegyet.
Tudod, ott kívül, a gép tetején, lovaglóülésben, szép sorban... :)
Azt viszont nagyon nem értem, hogy ezeknek az itthon halálra üldözött* menekülteknek miért nem elég a sok seggíly Kanadában, miért kezdenek el ott is lopni, csalni, rabolni, emberkereskedni? A szokás hatalma...?
*: Tudjátok, a cigányok mitől menekülnek ész nélkül? Mert az üldözők kezében élesre töltött MUNKA van.... :)

„Bully” van :)
yushuf | 2013.01.17. 19:13:31Blues, Fű, Pia, Nő. Mi más kell egy Buldognak.

„Új tartós bőrtárskánkban kényelmesen elfér akár egész orvosi felszerelése!”
Nusihusi | 2013.01.17. 23:59:44Jó, hogy a szikét nem hagyták benne-.-:D

Hol van Momo? :)
Andrew Knapp egy tájképsorozatot készített, amelyen elrejtette border collie-ját, Momót. Magyar cikk.a janek | 2013.01.19. 07:29:33ezt már nem magyarázod ki , :) (nem ismerem ezt a fefödit ,üzensz neki valamit ?)









