
A pacák egy kicsit felhúzta magát. :D
Zsolt86 | 2007.12.28. 16:27:31Attól még h megszólalt a mobilja, semmi nem jogosítja fel arra h ezt tegye. Én speciel állonvágtam volna akárki csinálja
Írj be egy mondatot, vagy csak egy szót, és a pingvin kiírja a hóba.
bandee1219 | 2007.12.31. 02:41:47De ha gigabites net kéne hozzá + 4 magos proci + 4 GB RAM + SLI, akkor jobb lenne? Így legaláb megy webes környezetben is. ;)

Hát igen. Nincs is jobb egy jó hajmosásnál. ;)
bungle | 2008.04.14. 13:56:33csicsilla küldte:
Herbal Essences for Men
http://www.youtube.com/watch?v=fZWKis8_EcI

Ez a japcsi olyat tud, hogy még egy Luflee-t... izé... lufit is kidurrant! (bocs Luf :*)
bandee1219 | 2008.04.01. 13:51:11Az a monitorból pofozós. Mindegy.

Újabb mézesmadzag... szerintetek még megjelenik valaha?
(persze egy ausztráliai kínai negyedben már kapható! :))Belkar | 2007.12.25. 16:44:22a postképen azért tűnik bruce willisesnek mert lemaradt a felálló haja és így olyan hatást kelt mintha kopasz lenne de nem az 8D

Ki mer erre ráülni egyáltalán...?
(húú, mit fogok én attól kapni, aki napokkal ezelőtt egy másik linkkel már beküldte ezt :D - bungle)bandee1219 | 2007.12.27. 23:15:07Bocs, félre értettem valamit Oo, amúgy nekem a könyv megvan, ha kell valakinek. (845 KB, jpg)

120 centi tömény erőszak
(Nem akartam eleinte felrakni, hogy egy újabb anyázásnak nézzünk elébe, de annyian bekülditek, hogy ha nem rakom fel, akkor is anyázás lenne... :) - bungle)
Közeledik a pekingi olimpia! Elcsíptük egy tehetséges román versenyző felkészülését!!! :D
Purple | 2008.02.04. 14:32:14hát ez nagggyon nagy :DDDDD megért volna egy postot :)

Vajon egy kisebb maflásra hogy reagálna? ;)))

''Tom és Jerry: A Szombat esti cica'' élő zenei aláfestéssel
(Szeretem a European Mantra-t, de szerintem nem sokan fogják érteni a videót... egy kis magyarázat nekik. - bungle)bungle | 2008.06.18. 12:32:40malex123 küldte:
Tom and Jerry - Szombat esti házibuli
http://www.youtube.com/watch?v=eTHy1NjyEVs









