
Kaméleon bowling :D

Repülő disznósz*r! Drón kapta lencsevégre, hogyan porlasztják a Smithfield sertéstelepek a levegőbe az állati ürüléket
Tóth József | 2015.01.17. 08:55:54Vagy arra gondolsz, aki a videót készítette? Persze ebből a videóból semmi nem derül ki. Én láttam már sertéstelepet közelről. Az épületek elhelyezkedése stimmel, de hiányolok egy-két dolgot, aminek még lennie kéne. A trágya szine egyáltalán nem stimm, amit Én láttam, az sárgásbarna, nem ilyen mint a vörösiszap. És még a csőrendszert sem látom, amin kiszállítják a tárolóból az anyagot.
Mai bünti: Mermaid Tea Party - Enter my world
Tomi Demo | 2015.01.17. 17:39:37Szerintem egy kicsit kevered a ritmusképletet, a dallammal. De értem, hogy mire gondolsz.
Viszont ebben a zenében lévő bass drum és cin loop (talán így ismered őket) elcsúszások nem tudhatóak be a szándékosságnak, hiszen annyira nem számottevő, mindemellett (számomra legalábbis) mégis zavaró.
Amúgy meg picit formálnának rajta, és akár aktuális sláger is lehetne. Főleg ha pitbull "belereppelné" pár világváros nevét, és 4 tetszőleges spanyol mondatot, ahogy szokta. Szerintem vón rá igény. :D

Ronaldós „képregény”

Tudom, hogy büdös a szám, de leszarom! ;)
PabY | 2015.01.15. 15:54:27ez jó volt :D

GTA Rice City ;)
blackmumus | 2015.01.15. 01:57:51Azt én is néztem, de nem csak az hanem mellette egy másik is. olyan mintha bábuk lennének. Meg az be sem törte a szélvédő másik felét, biztos nem igazi ember :D

Batman most igazán ellenfelére talált ;)

Megvakarnád-e, ha szépen megkér? :)
közlegény | 2015.01.15. 20:56:43á, csak metrók vagy villamosok esetleg trolik :)

Vidám kis dal
Opra | 2015.01.13. 17:48:32Már másokat is megihletett korábban az éneklő f*sz. http://vimeo.com/7529127

Jó étvágyat! :)
bungle | 2015.01.13. 17:22:33Ahh, és ugyanott pont mai cikk elképesztő gasztrotalálmányokról:
http://hvg.hu/gasztronomia/20150113_Elkepeszto_gasztrotalalmanyok









