
Hómelószimpátia :D
gyocska | 2013.01.22. 22:26:55Na mi van szomszéd, kiégett a fű? :D
Lázár János javaslata - a visszamenőleges 35%-os adó fogadtatása Svájcban
wtf | 2013.01.22. 15:02:27Sajnos nem tudom kiről írsz, gondolom valami politikus, de ennyire mélyen soha nem mélyedtem bele a politikába. Ha téged ez ennyire izgat, keress inkább valami ilyen témájú oldalt, nehogy véletlen szórakozzál egyszer valamin, biztos találsz magadnak való társakat ehhez. Tudod mit, segítek is, hogy ne itt rontsd a "levegőt". Visznemlát.

A Toyota új orosz koncepciója :D
Nusihusi | 2013.01.21. 23:05:28Ez meglepett:D Ennél jobban már csak az lepne meg, ha 1 test nélküli fej elkezdene beszélni:D

Nekik egy kattintással kezdődött...
És neked hogy fog?bungle | 2013.01.21. 19:52:11Tippek Bálint Antóniának a netes társkereséshez
http://velvet.hu/celeb/2013/01/21/tippek_balint_antonianak_a_netes_tarskereseshez/
"Földesi-Szabó László gyermekének anyja megunta az egyedüllétet, és regisztrált egy internetes társkereső oldalra. Már levelet is kapott, igaz, megnézni nem tudta, mert nem sikerült bejelentkeznie."

Kutyatulajdonosok a kedvencük bundájából készült ruhában
kotta | 2013.01.22. 08:53:47Ez olyannagyonannyira cukkimukki...!
Javaslom az emberek közt is: a levágott hajaimból mondjuk párnatöltelék, levágott körmökből kis nyaklánc és fülbevaló, esetleg pírszing, fülzsírból szappan, a vécéből trágyáznivalót lehet horgászni a kiskertbe, takonyból mondjuk mosogatószer, ésatöbbi.
Hát nem volna ébibédi és a szeretet kifejezése és olyan családias?

Drive-thru autóbádogos ;)
Szancso | 2013.01.21. 17:52:33Nyomott egy jobb karos szériát. ;)

Lengyelek, jó kocsik, pipik, mi kell még? ;)
winben | 2013.01.22. 10:11:25A lengyeleknél is van már ájfón:
http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/735d947f1966fa122200c21688ea4ba1fec6bbc8

Amatőr ;)
Pubycsavo | 2013.01.21. 07:43:30béremelést biztos nem :D

Zárszakértő rab-ló :)
Miháy István | 2013.02.01. 17:59:11Gyönyörűséges szép, nagyon okos paci.

Majomparádé
komcsi | 2013.01.20. 17:08:49A videó alatt:
"Cristofel többször is képes eljátszani mások bizalmát, éppen ezért a közeljövőben ezen profil nem kíván több, Cristofelhez kapcsolódó videót a csatornájára tűzni. Itt betelt nálunk is a pohár! Legyen ez tanulság mindenkinek!"
Ez milyen béna kamu szöveg?









