
Nagyot ugrik most a macska,
cicás postot minden napra! :D
(a zene meg az egyik kedvencem) :)))
The Falling Water - egy profi így kever italt magának
TommyBoy | 2008.07.13. 22:59:29Ötletes! Szerintem mérnök lehet...

"Hirtelen szörnyű vihar támadt
Feltűnt mögöttem egy hatalmas állat
ÁÁÁÁÁÁÁ
Iminimi szeminimi juvapcsu vaminimi"(aki nem tudná: Dolly Roll - Windszörny dalszövege)készpicsamelegmálé | 2008.07.12. 14:09:24Hihi. Cukimuki nagyon. Dédelgetném nyakrafőre. :)

Piciny IZÉ csoportunk egy újabb csodával bővült.
HAJRÁ MAGYAROOOK...!!!nyehőce | 2008.09.06. 09:19:52Úgy bizony, meg a Hír Izére is, én is most küldtem oda pár hírt, 2 perc volt:
Borzalmas! 17 éves lány halt meg az izomlazító krém miatt
Súlyos baleset, majd lincselés Mezőfalván
BALHÉ! Villanó nemiszervek a Belvárosban!
Ötször ölt a lábatlan elmebeteg – patkány buktatta le

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a titokzatos nevű verőköltő bodobács.
Azaz (nagy levegő...): szabóbogár, botbonák, napféreg, büdöspanna, tűzi poloska, boda bácsi, katóféreg, boda, papbogár, katonabogár, bödecske, fülbemászó, halálfő, Istenbogárkája, kőkiverő, misemondó bogár, vörösbogár, Isten tehene, kozákocska, svájci, napköltő, tűzi rovar. Mind közül a legkifejezőbb az, ami nem túl szalonképes, de a legtöbbször látott tevékenységére utal: b*szóbogár.
Néha rosszalkodik a hársfákon. Egy, a NASA által készített szupertitkos felvétel a mindennapi dolgairól:
És még egy idézet: "... a hím másfél órán át gyakott egy nőstényt. Néhány perc után egy másikat 15 perc alatt intézett el. Gyorsan regenerálódott és még megpróbált meghágni egy lárvát" (Winkler Róbert: Nagyvárosi természetbúvár) nagyon korrekt kis könyv, javaslom!
Micsoda erkölcsök! :DDDhe | 2008.07.13. 17:38:13nálunk meg tűzbogár...

Béláim! Gondolkodjunk!!!!! ;)
Egy KULTFILM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még egy kis ízelítő belőle.
Na Béláim, minden jót... és a kedves feleségüknek is! :D
üdv: Bélalolka42 | 2008.07.24. 09:54:39fent van az egesz film: http://www.youtube.com/view_play_list?p=B887280B43EEBEC1

Wishmaster című szám sokak fantázáját elindította hogy videóklippet csináljon hozzá!
Most itt van egy Disney változat.Lilu__cica | 2008.07.23. 14:37:26Sajnos túlságosan szeretem a Nightwisht, hogy ezen röhögi tudjak, de attól még ötletes!

Egy igazi kocka így dominózik
Rolee | 2008.07.10. 23:33:52azta neeeeeee :O pont EZT a játékot keresem kb egy hete :O csak nem tudtam h mi a neve :O ezer köszi Errtu de tényleg :D

Hogyan nullázzunk le egy BMX-et.
(és persze magunkat is)Lako | 2008.07.13. 18:26:05Rááll a BMW-re a kezem xD

Ez most egy mókuska, de lesz cicás poszt is! ;)
(és degus is :) )Bakeyoo | 2008.07.09. 21:53:50tünciiiiiiiiiiiiii x)










http://www.youtube.com/watch?v=9SZEPNYHMKQ