
„A szere-szeretőmnek szere-szeretője egy szere-szerecsen törzsfőnök, ele-elefánton tovalovagol és buzu-buzogánnyal lő. A füli-füliben két kari-karika, a szeme-szeme szikrát szór...” :D
Remélem a Disney vagy a Pixar megfilmesíti Bubbles, az árva elefánt és Bella, a labrador történetét! :)
Amikor a gazdi elmegy otthonról ;)

Jobban játszik, mint a magyar focisták 99%-a! :D
vnyoc | 2013.09.10. 19:42:03Ha jól megfigyeled az nem fejes volt hanem csipővel emelte be..

Bio sziréna
rotatorrepesz | 2013.08.27. 18:13:40Marcipán fiam, szirénát!
http://www.youtube.com/watch?v=z2GWk12dRn4

Újabb önjátszó kutyus :)
Nusihusi | 2013.08.12. 19:19:02Leleményes kutya:)

Van itt olyan, aki szereti a kutyákat? :)
Gerrard Charles Gethings fotóiRavennë | 2013.08.13. 00:14:52Az nem a birkaterelő láma kis nyárias melírcsíkokkal? :P

A Macskacápa a prédáját padlótisztító teleporttal cserkészi be...

„Mit dumál ez nekem, még a fülét sem tudja mozgatni!” :)
KeleMan | 2013.08.13. 15:28:48Nekem az is feltűnt, hogy a háttérben (kamera mögött) szaladgál valaki és a kutya azt nézi, nem pedig a gazdáját utánozza!!!

Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel! :)
Nusihusi | 2013.07.21. 00:53:32Lógnak a szeren :)

A kutya leghűségesebb barátja és játszótársa ;)
defiant | 2013.07.19. 15:43:15a legjobban az ilyen gyagyás ebek, azokon annyit lehet nevetni és még is szeretnek érte :)










http://i.imgur.com/nmPIbPj.jpg
Szemmel láthatólag szereti az ormányosokat :D