
2012 Ford Police Interceptor - egy ilyen járgányban öröm lehet utazni, akár még a hátsó ülésen is! :D
cdegux | 2010.03.26. 13:23:00ilyen kell
Ilyen volt, ilyen lett tetkók... avagy már nem tudhatom, kit szerettél tavaly nyáron.
nemerdekel | 2010.03.07. 12:17:14dede, pl ha a sajat neved varratod fel az tobbnyire megmarad xD

A Királyi Palota egykor és ma
Az átépítés ilyen drasztikus voltát a háborús pusztulás mértéke önmagában nem indokolta. Sok minden megvolt még 1945-ben, ami mára eltűnt...balta | 2010.03.03. 14:27:59már csak azért se, "Mert ugye tudjuk hogy ez hova vezetett???"

Házak a semmi közepén - élnél egy ilyenben? :)
Laretta | 2010.09.09. 16:12:54Micsoda nyugi lehet ott!

Ha nálunk ilyen TopShop lenne, talán még nézném is. ;)
I-Dan | 2010.02.13. 02:09:33Ne a szöveget nézd hanem a csöcsöket :)

Egy környezetbarát pit bull - jól jöhet az ilyen segítség a parkokban, mert rend a lelke mindennek. :)
kutyabarát | 2010.01.31. 20:54:46"blue pit bull"....szürke pit a gyönyörűség:)

Ez egy ilyen organikus guruló Izé a Mercedes-től...
Henya | 2010.01.21. 23:19:54Ez Pákó kocsija, amit a NASA tervezett neki, hogy eljusson vele az ÚÚÚrállomásra :)

Újabb "spirálfotók" (vagy rekurzív képek, pontosabban "droste effekt", de így eddig talán kevesen értették...)
Itt egy magyar nyelvű leírás, hogyan készíthetünk mi is ilyen képeket.Mr.T. | 2010.01.16. 22:05:12Nightmare - droste effect:
http://img96.imageshack.us/img96/8326/nmde01.png
http://img11.imageshack.us/img11/897/nmde02.png
:)

Ilyen a Star Wars steampunk stílusban!
markymango | 2009.12.31. 21:49:27Boba Fett jól kidolgozott, ha azon a szinten dolgoznak, mindegyik jó lett volna. Darth Vader is jó még, a többi viszont gyengusz. Padme Amidala meg egy kucu... még jelölés is van rajta.

Horgász a pácban.
(Én szeretek horgászni, de az ilyen hülyétől mentsen meg az, aki megtud.)Nusihusi | 2009.12.13. 22:35:54Szerintem az első baleset a legdurvább:D Hogy káromkodik a végénXD









