
Ha már megvolt a robotzenekar, gondoltam kellene egy táncos is hozzá. :) (az Evolution of Dance és a transformeres verzió után...)
elerath | 2008.07.17. 14:49:19jaj elöszöra a zene izés regemmel irtam
Szia Tömeg!
Célegyenesben az ENIT! Ami információ van/lesz, azt itt fogod majd megtalálni.
Azoknak, akik esetleg még nem tudnák:
2008. július 26. (szombat)
Első Nemzetközi Izé Találkozó!
Ha jönni akarsz, akkor dobj agyon egy e-maillel, a következő címen: errtu.242@gmail.com. A tárgy - ha nem nagy kérés - az legyen, hogy ENIT.
Eddig kb. 10-12 fő jelezte a jövési szándékát, és reméljük még páran jönnének.
Két lehetséges helyszín jött szóba, az egyiket megtekintheted a post képre kattintva, a másik pedig egy kollektív kivonulás a vadonba. Ez utóbbi esetben lecsófőzés, frizbi dobálás, lányok kergetése, békés járókelők zavarása és molesztálása is a program részét képezné. Az első esetben pl. a lecsófőzés elmarad. :)
Szóval egy össznépi szavazást kellene tartani arról, hogy mi legyen. Meg persze arról is, hogy egy egész napos - reggeltől másnap reggelig - fiesta legyen, vagy egy délutános-estés alkoholizálás. Szóval itt kellene az apróbb részleteket megbeszélni, ill. ismertetni.
Még annyit: jó lenne valami minimalista szervezéssel/igényekkel elintézni az egészet, mert ez esetben más városokban is felhasználhatnánk ezt a project-et a többi találkozó lebonyolításához. Tehát táncosnők, lakodalmas death metal zenekar, stb. nem lesz, ha nem nagy probléma. (bár az ott jelenlévő lányok egy vidám műsort előadhatnának majd :) )
Ha sikerül összehozni, akkor viszont lesz tombola, ahol csodás nyeremények várnak mindenkit:
- bungle szemöldöke
- rezlavor avatárja
- wtf zoknija
- főnyeremény: 5 mp. teljesjogú admin jog az IZÉ-hez, és egy exkluzív regisztráció a szexrandi.hu-ra!!!
Szóval gyertek el minél többen!lb7 | 2010.11.15. 12:35:01Nincs véletlenül tervben egy tali? :)

A jövő diszkópatkánya...
Cheebeeke | 2009.12.01. 15:51:41A zene: Mondotek- Alive

Egy tarajos sül táncikálása. :)
Jorg | 2008.09.01. 23:52:18Ez egész pontosan egy Kúszósül,másnéven Urzon.És iszonyú körülmények között tartják....

HA-HA-HAL torna :D
madMate | 2008.07.11. 19:20:01jól megcsinálták az biztos :D

Tehetségkutatás pakisztáni módra. :)
Purple | 2008.07.11. 15:19:43nyaljatok sót... ti soha nem jáccottatok még??
Lalalalalalalalalalala ;)
Na ki meddig bírja? :D Küldd el te is ismerőseidnek ezt az aranyos kedves oldalt ;)
(Én most tartok 7:50-nél nem tudom meddig bírom még)Derill | 2011.02.02. 10:10:33nem lehet megunni:D csak eszem bejutott h anno menyit röhögtünk rajta

Na vajon mi lesz ebből...?
Nyááááh-nyáh-nyáh-nyáh-nyáááááhhh... XDiw84u4t | 2008.07.03. 08:11:51Szó se róla, elég eredeti koreográfia...

Na ilyen az a PWNED! ;)
Athelas | 2008.06.27. 07:24:38Na jó, most csak azért hogy tisztázzuk:
pwned: megsemmisítő fölénnyel legyőz/megszivat. Angol internetes slang, főle az online játékokban terjedt el. Valójában az Owned akart lenni, csak a félreütések miatt (p és o egymás mellett) így terjedt el, ma meg már önnálló szó.
no ennyi.

Amikor a gumibaba táncol.
Forgi | 2008.06.03. 21:12:16Volt egy megatánc vagy mi a szösz a Lengyeleknél és ott volt egy fiatal fiú (kaziewski ??). Sajna nem találom a linkjét a youtubon, valaki nem emlékszik?! Na Ő is jól nyomta...









