
The Darwin Awards
A Darwin-díjat Charles Darwin, az evolúciós elmélet atyja szellemében azoknak ítélik oda az interneten, akik saját életük feláldozásával megvédik emberi génkészletünket. A díjnyertes személyek rendkívül idióta módszerekkel igyekeznek kiküszöbölni saját magukat, hogy ezáltal hozzájáruljanak az emberi faj hosszútávú túlélési esélyeinek javításához.
(Az oldalon a Darwin Awards menüpont alatt évekre bontva megtaláljátok a díjazottakat.)
Nővéremnek vettem karácsonyi ajándékként egy ilyen táskát. A dobozból kicsomagolva kb. 3 méter zipzárral találtam magam szemben, majd ahogy azt összehúztam, a táska alakot öltött... :)
Most már értem, miért mondják azt: "ami szem-szájnak ingere..." ;)
izébigyó | 2008.01.11. 20:01:04Igen, nagyon az! :) De nem tudom, igazából miért, kéne erre vmi tudományos magyarázat!!!

Remek lövés. ;) (figyeld a lassított visszajátszást!)
bandee1219 | 2007.12.31. 23:53:09Ez azért egyszerűbb, de ugyanolyan hatásos. :)
A post viszont komoly. Csattanhatott rendesen. :D

Nah, oroszok... no comment.
bandee1219 | 2007.12.31. 04:10:33Van egy ilyen ember itt, magyarországon is, nem? Mintha láttam volna a TVben...

Nem árt korán kezdeni a színészmesterséget! ;)
bandee1219 | 2007.12.18. 19:59:38A suliban hang nélkül nem volt túl érdekes, de mostmár hallom, hogy a kis Szurkos Peti értti, hogy a szülei ezt mondják neki. :)

Nézz a szemembe!
bungle | 2008.02.01. 01:28:26Balááááázs. Ez már vóóóóóóóóóólt. (remélem észreveszi, beküldte tegnap).

Újra látták a Loch Ness-i szörnyet?!?
Laci | 2009.08.26. 13:15:45Nessie a Google Earth-ön:
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/2606683/Loch-Ness-Monster-on-Google-Earth.html

Gondolom közületek is sokan játszottak a Hitman nevezetű játékkal.
Nos, itt jön a film. Én személy szerint várom. :)bandee1219 | 2007.11.27. 16:54:35Minddenkinek van elképzelése, hogy kinek kéne játszani, de tulajdonképpen az a színész sem lenne az igazi, akiről a játék karakterét mintázták, hisz ő csak az arcát adta. Ez egy kitalált alak, "nincs arca". Persze , ez, meg az tetszene, de nem az a lényeg, hogy hogy néz ki, hanem, hogy hitelesen legyen ................................ fapofa.
A japán human tetris-re talán még mindenki emlékszik... Most itt az olasz verzió, kicsit szemrevalóbb szereplőkkel (viszont sajnos nem annyira vicces).Máln@ | 2007.12.17. 19:03:38ajajaja ....azóta már több mint 5 verziót láttam,h ezt utcsónak meglestem :P DE AKÁRHÁNYSZOR MEGNÉZEREm, TETVESRE RÖHÖGÖM RAJTUK MAGAM!!!!!!!!!! x))))))))))))))))))))))))))) MUHAHAHAHAHA










Legalább már nem kell neki gödröt ásni. ;)