
Vajon melyik az igazi? ;)
brier | 2012.04.23. 10:17:12jól össze szedték :)
Eközben Amszterdamban
csaty | 2012.04.17. 01:15:28A romám kódus a bolt elött ,hogy mosolyog huncutul .....

The Hill House, Melbourne
brier | 2012.04.13. 09:08:34csipáznám télen azt a kis dombot...lecsuszkálni rajta szánkóval... :D

Az Európai Központi Bank elnöke nem tud válaszolni egy egyszerű kérdésre.
Ez pedig egy videó az Európai Stabilitási Mechanizmusról (ESM), ami ugyanaz, mint a FED: egy magánbank, amire nem vonatkoznak törvények és szabadon teheti adósságrabszolgává bármelyik országot.csaty | 2012.04.09. 13:46:08Nekem ezekről a dolgokról mindig egy dal jut az eszembe :
" De te az orrodig se látsz,
Neked jó a McDonald's,
Neked elég ha Coca a kóla,
Te ugyanúgy tehetsz róla,
Hogy átbasztak a reklámmal,
Ezzel az Amerika-lekvárral,
Ezzel a műanyag élettel,
Ahol annyi ember tévedt el.
Mint a háborúban a foglyok,
Csak a parabolamocskot fogjuk,
Ahol minden nő tökéletes,
És minden férfi izmos.
Meg a legjobb mosópor,
Ami a faszom tudja, hogy mos"
( Tankcsapda: Jönnek a férgek)

Aki esetleg kételkedett David Icke kényelmi zónáról tartott álláspontjával kapcsolatban egy korábbi posztnál, az ismerkedjen meg az Asch kísérlettel:
A konformitás kutatása Asch nevéhez fűződik. Ő kezdte el tudományos módszerekkel kutatni az emberre ható csoportnyomás hatásait.Ebben a filmben Asch eredeti kutatásainak egyikét mutatjuk be, eredeti felvételről.
A kutatásban több résztvevőnek meg kell mondania, hogy a kép jobb oldalon elhelyezett három különböző méretű vonal közül melyik azonos a bal oldalon lévő vonal hoszával. Ezt első ránézésre mindenki helyesen meg tudná közülünk mondani. Ám mi van akkor, ha a csoportban mi vagyunk az egyetlen, nem beavatott emberek? Akkor is rá fogjuk vágni a tökéletes megoldást minden alkalommal? Vagy talán engedünk a csoport nyomásának, és mi is hibás választ adunk a kísérletvezető kérdésére csakúgy, mint az előttünk ülő beépített emberek?Tooni | 2012.04.05. 17:48:17Ugyan, nem vettem magamra, de honnan tudjam más mit csinál/na? Kételkednék/Kételkednénk...

Pózolj szőrös csöccsel Facebookon!
dude | 2012.03.29. 12:40:32Bizonyára csak egy pézsmapockot rejteget a dekoltázsában, aminek a farka épp kilátszik.

Sound of My Voice
Két dokumentarista egy szekta vezetőjének a leleplezésébe kezd. A nő azt állítja, hogy a jövőből jött, az újságírók pedig egyre mélyebbre merülnek. (A film írója és szereplője Brit Marling, aki szerintem már az Another Earth -ben is fantasztikus alakítást nyújtott).7sleeper | 2012.03.26. 19:48:46azért szőke fürtökkel, mert
megborotváltad nils holgerssont,
hogy nagyobbnak tűnjön
:-D

Metán-hidrát: a bolygó legnagyobb érintetlen fosszilis energiakészlete
A metán-hidrát víz és metán keverékéből képződő jéghez hasonló anyag, ami megfelelő nyomás és hőmérsékletviszonyok mellett stabil marad, így az évmilliók folyamán a tenger alján bomló élőlényekből egy magas koncentrációjú és óriási mennyiségű energiaforrássá vált.
Mivel a belőle kinyerhető metánt gyakorlatilag mindenre (autómeghajtás, fűtés, áramtermelés) lehet használni, ezért több országban is intenzív fejlesztési projektek folynak a kitermelési technológiák fejlesztésére. Japán már az évtzed végén megkezdi termelését és gyorsan energiafüggetlenné válhat segítségével, amit több másik ország is követni fog.Jozeph | 2012.03.19. 22:21:58Csak mellékesen árulom el, hogy aki követi a Jéglovagok második évadját, az tisztában lehet a kérdés aktualitásával...
És azt az évadot 2008-ban forgatták...
De többet nem árulok el, mert én ebből fogok meggazdagodni...

Zsidó erotikus tánc
Mazlista | 2012.03.19. 23:26:02ajj mar te diszzsido kussolj mar el. kit erdekel a vegletekig kimerito elemzo hozzaszolasod? 7sleeper jol beoltott es kesz. iszonyatosan flusztralt lehetsz, pedig mar a 3. generacioba tartozol, ugyhogy max hirbol (sem) ismered azokat akik utan kapod a karpotlast.

Jön az orosz csodafegyver: diszkónagyik az Eurovíziós Dalfesztiválon
Szerintetek melyik a borzalmasabb, ez vagy a magyar induló (Compact Disco)?bungle | 2012.05.28. 19:38:46"Fos-zene celebecskék lettetek"
www.hvg.hu/kultura/20120528_deutsch_compact_disco









