
Magyarország MA
Filmet készített az MSZP arról, hogy milyen állapotban van most az ország és milyen teljesítményt nyújtott a kormány az elmúlt 3 évben. A 20 perces kisfilmben egyebek mellett az hangzik el, hogy Orbán VIktor kormányzása tönkretette az országot. „Kis szépséghiba”, hogy az RTL Híradóból is felhasználtak részleteket, amire a párt semmilyen engedélyt nem kért, tehát szerzői jogot sértve hozta nyilvánosságra alkotását. :D
Mr. Tízoktáv - Alvaro bácsi 10 oktávos hangterjedelmét demonstálja!
Csodálatos hangján képes előadni a Someone Like You c. Adele dalt, vagy akár a Gangnam Style-t is!bungle | 2013.03.01. 11:33:25Hatalmas! :)

August elénekli nekünk a Habanera áriát a Carmenből, aztán valahogy minden megváltozik!
Nusihusi | 2013.02.27. 22:37:06Ez marha jó volt:D

Miért is mondott le a pápa?
További jelenléte a Vatikánban szükségszerű, máskülönben teljesen védtelen marad. Mindez lehetővé teszi, hogy ne folyhasson ellene semmiféle eljárás és vizsgálat az egyház által folytatott szexuális és gazdasági bűncselekmények ügyében, melyek botránya ennek ellenére tovább tagad és feltehetően nem áll meg a vihar a Vatikán falainál.bungle | 2013.04.09. 11:22:56Pornókat torrenteznek a Vatikánban
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2013/04/08/pornokat_torrentelnek_a_vatikanban/
http://torrentfreak.com/priests-watch-dvd-screeners-while-pirates-download-filth-in-the-vatican-130407/

No no there's no limit!
Létezik-e a Snap! és a 2 Unlimited? Énekel-e csöcsökről az E-Rotic? Barbie Girl még mindig Kennel jár? Az eurodance sztárjainak sorsa.Killex | 2013.02.25. 22:26:46Paffendorf hol marad...?:(

Oké, hogy földút, de nálunk a fő(ld)út sem jobb...
Tooni | 2013.02.15. 17:53:32én meg azt, hogy Tax the Rich - "Adóztasd meg a gazdagokat"

Trónok harca Macskaországban
Nusihusi | 2013.02.12. 01:01:17Első blikkre azt olvastam, hogy Magyarországon:D

Kávébeöntés - egy amerikai házaspár naponta négyszer önt be kávét a végbelébe és nagyon élvezi.
Aki kipróbálná, annak itt egy oktató videó, hogyan is kell ezt végezni. :Dsteve76 | 2013.02.10. 12:34:07eric cartmen is rajott erre.. csak o 8 eves volt..

Beyonce-nál már csak a rajongói énekelnek jobban! ;)
thisisreal | 2013.02.04. 18:42:50Máltán is mondják, ahogy hallottam!

Végre kiderült, mit is énekelt Beyoncé az amerikai elnök beiktatásán!
Laci | 2013.02.04. 15:30:0221+22:
Vettem a lapot. Vettem. Mindazonáltal nem tudnám "beszopni" (annak ellenére, hogy se az "Isten áldd meg a myagart" se a másik, alternatív, himnuszt, a "Hazádnak légy híve, ó magyart" nem tartom - előbbit irodalmilag, máskat zeneileg - sokra, de ez lévén, ezeken kell sírnom, ünnepekkor. Is...), ha amerikánus módon énekelnék. Nyávogva, el-elnyújtva.










jó éjt
http://www.youtube.com/watch?v=-Y0VhPXOooQ