Air Car - sűrített levegővel működő autó.
Max. sebesség: 110 km/h
200 km-t tesz meg egy feltöltéssel, ami kb. másfél Euroba kerül.
3.500 Euro (~886e Ft) a legolcsóbb model tervezett ára.bandee1219 | 2008.01.23. 21:08:45*Sigur*,sorry
Seikimatsu - a japán Kiss. :-)
bandee1219 | 2008.01.23. 19:20:28Biztos nagyon tájékozatlan és szűklátókörű vagyok, de nem is gondoltam, hogy van ilyen zenét játszó japán együttes. Mondjuk nem bánom, azt bevallom. :) Japán RAPet és Popot hallottam már, de ilyet még hál' istennek nem (bocs, a rajongóiktól).

Háttértörténet: bement egy csávó az ózdi Tescoba, hogy ő egy amerikai marshall, szeretne pár cuccot vásárolni, és a Fehér Ház majd utalással fog fizetni.
Ezért összeállított egy listát... :DDDLaci | 2008.08.25. 20:50:19LOL. Hol marshal, hol marschal, de véletlenül se marshall. Ez még elmegy, de ami kiveri a biztosítékomat az az, hogy mindenhez oda írja: "DRÁGA".

Egy a közeli jövőben várható Darwin-díjas.
gabesz. | 2008.01.22. 22:29:49ez így semmi... úgy lenne vicces a videó, ha a csávó, miután elment a vonat, felállna, nézné a vonatot pár másodpercig, aztán a fejéhez csapna, és visszafeküdne a sínekre, keresztbe xDD

A Szent László középiskolában ilyen viccesek a cukifijúkák. ;)
6 tyúk tava.
+ egy kis bonus: Moulin Rougebandee1219 | 2008.01.19. 19:46:36Ezentúl jobban készülj fel az ilyen eseményekre! XD

Az új téli sport után itt egy új nyári sport. :D
bandee1219 | 2008.01.19. 19:11:10Jackass!
De amúgy ilyen magasról simán bele lehet rokkenni,(nem) megfelelő szögben érkezve a víz olyan, mint a beton.

Szurikáta kis identitás zavarral. Csórikám kutyának képzeli magát. :)
(igazából ez már megint egy cicás post... ;) Tudtátok, hogy a szurikáta a szuahéli nyelvből származik, jelentése "szirti macska"? Nem vicc!)bandee1219 | 2008.01.19. 11:14:01Power ranger csizma: http://www.mooncostumes.com/image/1687
No meg egy fegyver sem árt: http://www.hellokittyzone.com/wp-content/uploads/2007/12/hello-kitty-ak-47.jpg
Azt már indulhatsz is a vadonba. :)

Egy kis garázs kukkolás, gazdagéknál. :)
bandee1219 | 2008.01.23. 19:59:41Ja, meg ezek is:
http://www.youtube.com/watch?v=KZmUK6Qp82U&feature=related <--- azért megy a gép, éppenhogy....
http://www.youtube.com/watch?v=9PCsQle7yQk&feature=related

Egy elefánt, aki elefántokat fest
bandee1219 | 2008.01.16. 19:21:27Hát, mit mondjak? Nálam is,nem is kicsit (igaz nálam nem nehéz jobban rajzolni, de ez nem von le semmit az ő tehetségéből)! :)
A világ egyik legnagyobb teherautója. Motor: 169,5 literes, 16 hengeres,3300 LE (2460 KW); Súlya: 260 tonna, hasznos teher: 350 tonna; hossza: 20m, magassága: 6,88m (felemelt rakfelülettel: 17,07m), szélessége: 7,57m; kerékmagasság:3,35m...
Másik két haveja: Caterpilla r 797 és Liebherr T282.bandee1219 | 2008.01.13. 11:00:24Nem akksiról, hanem a nagy (általában diesel) motor termel áramot, amellyel meghajtják a kerekeknél lévő (4 ) motort.









