
Tomii - Nézem a szemed
Magasfokú költészet:
"Jó ez így, hisz a basszus szétfeszít,
Arrébb csúszok mert egy csaj a fülembe visít"
Aki szeretné a hallójáratait terrorizálni és a maradék agysejtjeit feláldozni, annak még egy kis repeta: Hajnali 4 ill. Rengeteg titok
Dieselboy | 2010.10.26. 23:42:55Nem tudom minek erőlteti ez a hülyegyerek...
Egy tarajos sül táncikálása. :)
Jorg | 2008.09.01. 23:52:18Ez egész pontosan egy Kúszósül,másnéven Urzon.És iszonyú körülmények között tartják....

Kötéltáncos kecske, majommal a hátán. :)
noldika | 2008.07.18. 14:47:13Ahogy regen nagyapam mondanaa,"Nem mindenkotelen jarkalo kecske,majommal a hatan az,aminek latszik"...:D:D:P
A mai (nemtomhanyadik) macskás post, avagy véletlen postoltam a hírt, amely így kezdődik: "Véletlenül elpostázta a macskáját is egy csomagban a rokonainak egy nő Németországban..." :Dwtf | 2008.07.21. 09:31:41Szerintem egyáltalán nem "teljesítmény elvárás" az, ha van egy kis közösség, akik tényleg tesznek is valamit a közösségért (legyen az akár egy szám feltöltése a rádióba, amihez még agymunka se kell és 1 perc az egész vagy egy hír beküldése a hír izébe, stb.), és vannak olyanok, akik csak azért járnak ide, hogy beszólogassanak, bomlasszák a közösséget, fikázzák azok munkáját, akik tényleg csinálnak valami hasznosat is a szájmenés mellett, és ezeket az előbbi csoport elküldi a csipába. Mint ahogy már többször elmondták előttem is: nem kötelező az ize.hu-ra látogatni, megvagyunk nélkülük is, azok viszont, akiknek tetszik az egész, nem igazán mondhatják ezt el fordítva, mivel ha nem lennének postok, nem lenne miért ide járniuk. Szóval egyáltalán nem sajnálom, amikor a fikamanóknak csak annyit üzen valaki, hogy "tipli van", max. nem ötvenezren látogatják az oldalt naponta, hanem negyvenkilencezer kilencszázkilencvenkilencen.
Egyébként ha már a munkahelyet említed: te talán szereted, ha egy kívülálló beszól, hogy dolgozzál helyette? Várj, lefordítom annak is, aki itt felháborodott, hátha eljut az agyáig: ha kutyás post kell, küldjél be kutyás postot, ne várd, hogy más majd ingyen kiszolgáljon!
Saját kölykei közé befogadott egy vörös pandát (más néven vörös macskamedvét) az amszterdami állatkert egyik gondozójának házi cicája, miután a bébi vörös pandát születése után ikertestvérével magára hagyta anyja.
Na így kell egy előtetőt lebontani jól. ;)
(A sofőr, Mickey Miller és 10 éves fia sértetlenűl megúszták a balesetet.) :)bungle | 2008.07.15. 10:55:10youtube rákeres: "atm dodge" és kijön rengeteg találat. :)
Mindjárt módosítom a linket.

Bizonyára tőletek is folyton folyvás megkérdezik, és sosem tudjátok rá a jó választ...
Illetve sosem tudtátok.
Ezidáig.
A "Zu" szócskának többféle jelentése is lehet, ezeket itt találhatjátok meg (Inglis).
De ezek közül szeretném kiemelni ezt a borzalmas római avant-garde punk jazz rock borzalmat, ami valóban kegyetlen a fülnek, és drog nélkül aligha élvezhető, ám egy pillantást megér.
Élvezzétek =)(ezt rád bízom bungle. én betenném heti büntinek, de inkább téged utáljanak miatta :D - errtu)
Audiéknál a legközelebbi csapatépítő tréningre összeraktak egy csocsó asztalt. :)
superxaba | 2008.07.14. 14:14:27Egy ilyen az mér kell?
Részegen a nem Ódi gyártásút is szét lehet verni...

A múmia visszatér ;)
mekszamnojz | 2008.07.15. 11:12:39Kopasz kicsit avitt de humoros kommentje meg mindig ezerszer ertelmesebb mint a tied :S

Mai ismeretterjesztő rovatunban bemutatjuk a rákosi viperát.
"A rákosi vipera (Vipera ursinii rakosiensis) egy kizárólag Magyarországon előforduló, rendkívül ritka mérgeskígyó-alfaj, a Kárpát-medence egyik legféltettebb természeti értéke. Az idők folyamán – Rákosi Mátyásra tekintettel – politikai okokból (és a faj szempontjából helytelenül) parlagi viperának és rákosréti viperának is nevezték. Az Alföldön a homoki vipera névvel illették, azonban a hivatalos természettudomány ezt a megnevezést egy másik faj (Vipera ammodytes) megjelölésére alkalmazza."
Attila | 2008.07.14. 10:20:11És olyan szempontból is emblematikussá vált, hogy az EU fajvédelmi programjában, a Life-ban Európa szerte elismert sikereket értek el az MME és a KNP munkatársai. Az állományt sikerült stabilizálni és az élőhelyeket rekonstruálni. A Rákosi viperával kapcsolatban sikerült elérni, hogy a szakmabeliek egyhangúlag elismerően nézzenek a Magyarországon folyt munkára. :) Ez egy oylan országban, ahol a legtöbb dolog nem jól működik és a természetvédelemnek mindössze néhány stabil mentsvára van igen szép teljesítmény. Valljuk be, hogy a társadalmunk szociálisan jóval érzékenyebb az emberi értékekkel kapcsolatban, mint a természeti értékekkel. Gondolok itt arra, hogy az MME egyszer csinált tv kampányt az 1%-os adófelajánlással kapcsolatban, de veszteséges lett... A nagyon hatásvadász képek rákos gyerekekről jobban megmozgatja a jónépet, mit egy kihalófélben lévő faj. Pedig mi kevertük abba a helyzetbe azt a fajt, ahol tart és semmi felelősségérzet... No, mindegy csak ez bosszantani szokott és mielőtt félreértésbe esnénk, nem sajnálom én a pénzt senkitől:)









