
A kaszásnak is kijár egy kis nyaralás... :)
Máln@ | 2008.02.16. 10:08:09Hát az a video HALÁLOS :) kössz,egy jót nevettem! ;) LoL
A tánc az egy veszélyes dolog...
bandee1219 | 2008.01.31. 19:16:55Rendesen kinn voltak, főleg mikor hátradől! :') Jóféle!

Nem telik Ferrarira? Kérd meg a nagyit, hátha kötöget egyet... ;)
bandee1219 | 2008.01.29. 12:03:44Mamám is köt, de ez sokáig tartana, főleg ha "tömör".

A világ egyetlen kékszemű koalája
bandee1219 | 2008.01.29. 10:46:58Aranyos, meg minden, de olyan a képen, mintha inkább hályogja lenne.

Közkívánatra! Újra itt az Izé Rádió (gy.k. a bal oszlopban), de most már Ti szerkesztitek! :) Hogyan? Nagyon eccerű: mindenki küldhet napi 1 számot, ami a másnapi "adásban" megjelenik jól.
Update: Feloldottuk a napi 1 limitet, mostantól bárki bármennyi zenét tölthet az Izé Rádióba. :)
Remélem sikerül jó kis zenéket megismeretetni másokkal, ill. jobban megismerni egymást a zenei ízléseken keresztül. ;)Ravennë | 2015.12.15. 14:04:04A rádijó már nem üzemképes, vagy csak nekem nem játssza le a zenét?
https://youtu.be/DelhLppPSxY
Avenged Sevenfold - Hail To The King

Harc Pelennor mezején, gumimacikkal és egyéb édességekkel :D
bandee1219 | 2008.01.29. 04:15:05Ja. :') Tuti inzulinsokk a vége. :)
De úgy látom, a srác LEGOban is otthon van.

Volt már zöldségeken játszó zenekar, most itt egy japán répasípos versenyző. :)
bandee1219 | 2008.01.27. 18:10:52Hát..............őőőő................ ez asztán a virtuóz.. Oo

Játékvezérlés egyszerűen.
bandee1219 | 2008.01.27. 17:49:21A mozgást könnyű érzékelni, de annak a virtuális valóságra vetített hatását nehéz átvinni. Pl. előre-hátra futás, oldalazás. Ehez egy komoly gép sem elég, a MOCAP rendszereket is animátorok segítésére használják, nem a kiváltásukra. Ez így nem menne, főleg, hogy ez sztem először konzolok kiváltsága lesz (pénz, pénz, pénz), ott meg amúgy sincs kapacitás sokmindenre magán a játék futtatásán kívül.

Super Mario Rap, egyenesen Japánból!
bandee1219 | 2008.01.25. 21:20:05Az MTVn, a World Chart Expressben láttam már japán RAPet, az nem volt rossz (minőségre, a szöveghez nem tudok hozzászólni), de ez brutális. Sajnos nálunk is van ilyen bőven, csak végig kell nézni a Cikizzé kategóriát. Jajj. *_*
Ráadásul ezt hagyja a Nintendó? Bár azok is japánok, ki tudja, lehet tetszik nekik.
Ha valakinek nagyobb méretű fájlt szeretnél küldeni, de e-mailben már nem megy el...
(Egy hete volt hasonló, de akinek az tetszett, ez is tetszeni fog).bandee1219 | 2008.01.24. 07:42:58én ezek között nem látok különbséget, csak elrendezésben és színben (no meg a méretkorlátban), az semmivel nem bonyolultabb. Szerintem. De van még sok, mindenki talál kedvérevalót.









