2013. január 15-én tűz ütött ki Chicago Bridgeport kerületének egyik raktárépületében. Ha tűz van (ráadásul évekre visszamenőleg az egyik legnagyobb), akkor persze oltani kell. Vízzel. Akkor is , ha fagy van. Akkor is, ha ennek meglesz a következménye.
Mai cukizé: a róka és a csótány (nem La Fontaine mese :))
7sleeper | 2013.01.28. 21:28:21svábbogár a vörösök uralta területen
avagy
bayer csóti a rókantparkolóban

Elsötétült a Colosseum a Jobbik miatt
„Miért éppen Magyarországra mutatunk? Mert Magyarországon tombolt leginkább a náci őrület” - mondta Riccardo Pacifici, a római zsidó közösség elnöke.prototype | 2013.01.31. 11:12:17Szarnak ők az ENSZ-re
http://index.hu/kulfold/2013/01/31/az_oroszok_elitelik_az_izraeli_legicsapast/

Grace Bruce - High Contrast
imki | 2014.01.12. 12:09:45Tetszenek az ilyen csajok. Sportosak, rugalmasak, hajlékonyak, csinosak. :)
Mondjuk kicsit erőltetett, mikor 0:34-nél, 1:00-nál meg 1:27-nél "kiüti" azzal a rúgással a fickót. Az ilyen technikáknak effektív haszna nemigen van, inkább csak látványosak. Egy másik nő vagy egy képzetlen férfi ellen beválhat, de többre nem alkalmas. Olyan nindzsafilmes, zsánklódfándámos fíling ez. De tetszik! :)

Rendszámcsere másodperc alatt
gyocska | 2013.01.28. 21:50:35Ez is egy a sok közül, amit én találtam fel gyerekkoromban. :)

Egy alumínium fogas fémrúdat találtak Oroszországban, ami a feltételezések szerint 300 millió éves.
Tooni | 2013.01.29. 16:15:43Viccide
A franciák egy ásatáson körülbelül 50 méter mélységben rézdrót-maradványokat találnak. Alapos vizsgálatok után a tudósok arra a következtetésre jutnak, hogy az ősök, vagyis a gallok, földalatti telefonhálózatot használtak.
A hír hallatán a németek is ásni kezdenek, és 70 méter mélységben üvegmaradványokat találnak. Újabb kutatások következnek, a következtés: az ős germánok földalatti üvegszálas optikai hálózatot használtak.
Erre a románok is elkezdenek ásatni, ásnak, ásnak, lejutnak 100 méterig, de abszolút semmi. Arra a következtetésre jutnak, hogy annó a dákok vezetéknélküli hálózatokat és IP alapú telefonhálózatot használtak!

Az utolsó hegycsúcs (La última cima)
Hívják, de nem veszi fel. Egész életében elérhető volt, most meg nem válaszol. Mi történhetett? "A hegyimentők megtalálták annak a két hegymászónak a holttestét, akik most hétvégén tűntek el a Moncayón." Kirándulni ment a hegyekbe, és meghalt. 42 évesen. Róla szól ez a megragadó dokumentumfilm. Pablo Domínguezről, a katolikus papról, aki éjjel-nappali szolgálatot vállalt, aki ég és föld találkozási pontja volt, és ezt az emberek megérezték. A múlt tárul fel, hisz mindenki Pablóról beszél, mégis a jelen kérdéseire kapunk választ a szereplők szájából: Mi a boldogság? Lehet-e boldog, aki szenved? Van-e teljes élet? Mi a halál? 80 perc izgalom, 50 szereplő, spanyolos lendület, megragadó képek és zene, ráadásul nyomasztó légkör helyett derűs, őszinte, reménykeltő vallomások. Ez volt Pablo, és ilyen maga az élet.HeavyCross | 2014.03.19. 23:25:551) jogilag az követ el bűnt aki feltölti, nem pedig aki letölti :P
2) mivel a staff engedélyével kerülhetett fel, ezért szabadon letölthető
3) ne kötözködj hanem nézd meg :)

Kanada is rasszista lett ;)
A lakótelepen este 9 órától kijárási tilalmat rendeltek el a romáknak. „Nagyon sok fejfájást okoznak, nem tudnak normálisan élni. Szemetelnek, zenélnek és zajonganak. […] Borzasztó! A legrosszabb emberek a világon!”
A hosszabb riport: Let's go!bungle | 2013.02.27. 20:16:11:DD
Pedig egy kicsit még maradhattak volna, a következő Oscaron már Lakatos Marlonbrandó kapott volna díjat!

Az MSZP jogilag nem is létezik!
Minda Zoltán a korrupt állami és igazságügyi rákosodások ellen küzd, amelyek fojtogatják Magyarországot. Most az MSZP szennyesét ásta elő, miszerint: "... az MSZP SOHASEM ALAKULT MEG szabályosan, az összes társadalmi szervezetre kötelező törvények szerint. Az igaz, hogy az MSZMP kongresszusán bejelentették, hogy a jövőben MSZP LESZ a jogutódjuk, de pl. még az alapítók (minimum tíz fő) neve sem állapítható meg az MSZP által a cégbíróságon jóval később bejegyeztetésre benyújtott iratokból...."
A tárgyalás teljes anyaga itt található (Minda kontra Demisz 2013.01.24)kissfreezer | 2013.01.26. 19:53:05Bár ok se léteznének!:)

Tegyék meg tétjeiket! Fekete hatos páros nyert! :)
Nusihusi | 2013.01.27. 00:48:45Táncoló kutyusok:) Itt mindenki nyert:D










http://www.trbimg.com/img-1359049275/turbine/chi-bridgefire24icetruck-20130124/768