
Az elképesztő mértékűre emelkedett infláció miatt 100 milliárd dolláros bankjegyet hoz forgalomba Zimbabwe. Egy USA dollár jelenleg 70 milliárd zimbabwei dollárt ér, a 100 milliárdos bankjegyből a jelenlegi árak szerint egy vekni kenyeret lehet venni. Egy ember egy napi kiadásai 500 milliárd dollárnál kezdődnek a Robert Mugabe által vezetett, egykor nagyon gazdag afrikai államban.
A világ legnagyobb áremelkedése egyébként Magyarországon volt a II. világháború után, az árak 15 óránként duplázódtak. 1946. augusztus 1-jén a pengőt leváltotta a forint.
Ekkor 400 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 pengő (32 nulla a 4-es után!) ért egy forintot.
Képek az oroszországi guruló izék találkozójáról. :)
ceazar | 2008.07.22. 12:47:32ott a közepe táján felfedeztem az NFSU2 matricát is :D

Longitude 131° - luxussátrak turistáknak az Uluru-Kata Tjuta nemzeti parkban Ausztrália egyik legismertebb nevezetessége, az Uluru mellett.
CRaPtRaSH | 2008.07.22. 12:56:28viszünk téged is... max ha lelándzsáznak, akkor tényleg mi viszünk,megitatunk meg ienek :D

Cesare Bonizzi testvér 15 évvel ezelőtt ellátogatott egy Metallica koncertre, ami olyan hatással volt rá, hogy a 62 éves olasz kapucinus szerzetes most egy heavy metal bandában énekel. :)
A Fratello Metallo (Metál Testvér) nevű zenekar most jelentette meg 2. albumát és a Gods of Metal fesztiválon is felléptek olyan együttesekkel, mint az Iron Maidennel.kotta | 2008.07.22. 10:58:10Ezt meg csak most hallottam (bár biztos régi, de nekem még új volt és tetszik):
A Biblia arra tanít, h szeresd felebarátodat, a Káma-Szútra meg elmagyarázza hogy hogyan.
:DDDD
Tényleg szép és vidám napot mindenkinek! (ha már az enyém épp megint kezd tragikusan pocsékká válni...:-( )
Papucscipő, vagy cipőpapucs, vagymi... A lényeg, hogy a cipő felső részét le lehet cipzározni, ami alatt egy papucs van. Mindenesetre érdekes. Szépnek nem szép, viszont ronda! :]CRaPtRaSH | 2008.08.05. 08:05:00http://www.crunchgear.com/2008/08/04/transforming-shoe-changes-from-a-sneaker-to-a-sandal/

Feel X
Mit tennél, ha egyik nap meglátnád a hasonmásod a metróban? Schröderrel, a német postással ez történt - egy kiadós üldözést követően pedig már azt sem tudta, ki az "igazi", ő vagy a klónja.poymen | 2008.07.21. 16:50:33Aber Klaus! dehogynem ő. hehe! mindíg ilyen pszichót alakít?

Egy felhőkarcoló bámulatos, 728 tonnás stabilizáló labdája.
Az az óriási acéllabda, amit látsz a fotókon (és a videón lent) a Csendes-óceánt keresztező Tűzgyűrű-övben, a Föld szeizmikus szempontból egyik legaktívabb régiójában, Tajvanban megépült és a Föld legnagyobb befejezett felhőkarcolójának, Taipei 101 névre keresztelt épület tetejének közelében található.
Az ötlet egy tompító, illetve lengéscsillapító, ami az épület kilengését (ami a magasságából eredően az épületen végig kanyarog, illetve a földrengések, széllökések, stb.), csökkenti úgy, hogy lényegében egy szépen hangolt és nehéz ingaként a szerkezet ellenkező oldalára mozdulva minimalizál bármilyen mozgást.dega44 | 2008.07.22. 04:38:05Jujj,...ha ez véletlen úgy döntene, hogy hirtelen elindul lefelé... Hja...." Mit kell adni a hasmenős bikának? .....szabad utat....." :-PPPPP

Shigeo Obara, egy japán földműves 21 levelű lóherét talált. Ezzel meg is döntötte az addigi legtöbb, 18 levelű lóhere rekordját.
Re-Peet | 2008.07.21. 14:42:39Profi növénykutató vagyok.. az első lépcsőfokot helyből át is ugrottam :D

Egy bizarr torony Prágában.
csoe | 2008.07.20. 18:02:06Nem régi, új.

Sakk 3 játékos számára. Itt egy másik fajta a szabályokkal.
Purple | 2008.07.20. 22:18:22prehistorik 2-t imádtam :DD meg is van, de nekem a hangja nem jó xp-n. amúgy ez a kékpiros sakk nekem is megvolt régen, de aztán elromlott vagy nemtom :D de én is tökre szerettem...










http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=18160