
Black Sabbath - Paranoid (Jazz Version)
Korábban: Enter Jazzmanbogey999 | 2015.02.05. 17:22:16Te jó nagy bunkó lehetsz ....
Központi Hatalom - Berky Krisztián

Stacy anyja küldött a bőgőért. De hoztam helyette szájzongorát. :)

„Fater, leolthatnátok a lámpát...”
A német környezetvédelmi minisztérium reklámját láthatták.Igneon | 2015.01.22. 19:54:42...és ez a Fritz is csak megerősíti,amire utalni akarsz: nem véletlenül adja hátulról az ívet. (:

Kár, hogy értelmet nem lehet lopni… az nincs kirakva a polcokra.
Zellergumó | 2015.01.22. 16:13:54Minek iszik aki nem bírja? Elég gyorsan kifeküdt.

Mai tippelős: kattintás előtt írjátok meg, szerintetek hány gyereket szült élete során a rekorder anyuka? Azt elárulom, hogy szép szám. :)
Connektor | 2015.01.23. 16:57:37ha szép szám,akkor én is erre tippeltem volna, :D ;)

Egy párkapcsolat korlátok nélkül
dude | 2015.01.23. 13:55:14Egészséges erotika.

A szupervíztaszító fém a teflonnál is jobb
Víztaszító, öntisztuló fémfelületet állítottak elő nagy energiájú lézerimpulzusokkal amerikai kutatók. A Guo professzor irányításával létrehozott anyagok sokkal csúszósabbak, mint a sütőfelületek tapadásmentesítésére alkalmazott teflonbevonat. Míg utóbbinál a víz lepergetéséhez az edényt 70 fokos szögben kell megdönteni, az új anyag esetében alig 5 fokkal. Ami az öntisztulási jellemzőket illeti, a kutatók a porszívó által összegyűjtött piszkot szórták rá a fémre, a porrészecskék felének eltávolításához elegendőnek bizonyult mindössze 3 csepp víz, egy tucat pedig teljesen eltávolította a szennyeződést, ráadásul a felület teljesen száraz és foltmentes lett.dettybee | 2015.01.23. 15:05:44Nem is folyik rajta, hanem pattog :p

A Tom & Jerry és a faji előítéletek - Szebb új világ II.
Korábbi rész itt: Támadnak a rasszista melltartókizé012 | 2015.02.23. 21:13:58Bocsánatot kellett kérnie amiért szeret háziasszony lenni...?
http://egynoanokert.blogspot.hu/2015/02/kaley-cuoco-bocsanatot-kellett-kernie.html

Maximo Riera állati bútorai
Szancso | 2015.01.21. 18:53:45Pont ilyen fókanapét keresek a bálnappalimba, ha lehet kicsit kihyppózva! :)









