
Paperman - egy aranyos rövidfilm a Disney-től

R2D2 magassarkú cipellő
hawkeye | 2013.02.03. 08:54:47Igen, ez biztos...

A reakciójából ítélve nem nagyon akarta ő túlélni :)
zoca001 | 2013.02.01. 13:32:55mert a zebrán kell állni...

Beatbox metronómra
csaty | 2013.01.31. 14:08:39Nemmméértem mééért kell ilyen gyorsan beszélni....semmit nem értek belöle mit mond...Csak : kákápurcbiizzcooommmbizzs , kásss kásss.

Milyen fajtái vannak a futásnak...
buddha | 2013.01.30. 18:25:09És hol marad a véraláfutás, két vödör vízzel??????????

Még a rendőrök sem számítottak rá, mi bújik elő az ausztrál kisvárost elöntő habból!
Nusihusi | 2013.01.30. 00:19:461 újabb habparti, csak itt az autókat is bevonták:)

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a
undi jaguárjaguarundi :)zizi | 2013.01.29. 16:10:45Ő is lehetne Krumpligombóc, olyan a feje! XD

Ijesztgetés B-vel :D
TeeJay | 2013.01.31. 02:33:40ezt úgy lehetne eljátszani hogy valami bomba csaj random odamegy az utcán srácokhoz és megkérdezi hogy "can i give you pussy?" :) a fejüket megnézném miután puszit kapnak és nem puncit :D

A Hit Gyülekezetéről másként
"riporter: - Magyarországon többen is lehetnek ebben a helyzetben, hogy bekapcsolódtak egy szektába és nem tudták otthagyni?
volt Hit Gyülekezete tag: - Ismerek embereket, akik kiléptek a gyülekezetből, és most nagyon rossz életük van. A rengeteg szekta, romboló, pusztító, destruktív hatással van az emberekre, a társadalomra."niof | 2013.02.05. 06:38:19Egyébként a legjobb vidám vasárnap videó ez volt, amit valaha láttam:
http://www.youtube.com/watch?v=zbvkQDzFvhw&feature=youtube_gdata_player

Részeges golfmester (+ újabb bájos kacaj)
Nusihusi | 2013.01.29. 00:25:31Figyeljétek a profit:D










http://www.collegehumor.com/video/6875542/paperman-threesome