
Metal Storm - egy különleges fegyverprojekt, mely az elektronikailag vezérelt, elektromos sütésű lövedékeken alapul. A fenti videó egy összefoglaló a technikáról, angol nyelv ismerete nem árt. Alul pár működő prototípusról is van videó.
bandee1219 | 2008.02.12. 12:11:06A postolt videóban benne van, vagyis az, hogy a csöveket egyszerűen kicserélik (1:55-től), de magukat a csöveket gendolom nem a helyszínen töltik, lehet gyárban. Nem tudom.
P.L.É.L.T., vagyis a Punnyadt Lúzer és a Leprás Tetvek
Magyar amatőr metal bandákat keresvén találtam eme gyöngyszemre. Már voltak amatőr rapper romák, újhullámos pop csajok Tiszántúlról, akkor most itt vannak a csöves zúzógépek!Mr.T. | 2009.09.19. 13:59:29Most komolyan ez miért jó?

Van 60 db jegyünk a Cukrosnéni c. vígjáték premier előtti bemutatójára (február 5., kedd 20 óra - Palace Lurdy Ház, 9.terem). A jegyeket azon Izé tagok között osztjuk szét, akiknek ki van töltve az adatlapjukon a nemük, születési idejük és az ország/város, ahol élnek; valamint helyesen válaszolnak a következő roppant bonyolult kérdésre: ki játssza a film címszerepét, Candy-t. A helyes megfejtéseket itt küldhetitek be, minden nyertes max. 2 jegyet kap (persze csak ha akar még valakit hívni, nem kötelező, írjátok meg 1 vagy 2 kell).
A film sztorija röviden (a válasz megtalálható a szövegben :) ):
Joe és Baggy szerint teljesen természetes, hogy a szakdoga témája egy pornófilm. Apró bonyodalmak azért nehezítik a munkát: például a producer, aki a pénzéért sztárt akar a filmbe, méghozzá nem akárkit.
Candy Fiveways (Carmen Electra), a világ első számú felnőtt filmese kellene, aki nemrég vonult vissza a szakmából... Viszont senki nem mondta, hogy egyszerű lesz áttörni a szülői hálószobában forgatott diploma-pornóval.
Előzetes:
kulika | 2008.02.04. 12:37:32Utólag is de én is köszi a jegyeket! 8)
Én is most nyertem először vhol 8)
És Luflee én is szeretlek! 8*

Wheelsurf
geree | 2008.03.02. 12:03:04jééé,ez AZ xDxD

Mona Lisa-szindróma, Rubens-típusú elhízás, Pisa-szindróma és egyéb orvosi elnevezések különböző alkotásokról.
bandee1219 | 2008.02.10. 22:40:45Inkáb az az érdekes, hogy van olyan elhízás, amit egy festő után kéne elnevezni? Ő "találta fel" nem? Oo

Együtt hízik Bond és felesége...
bandee1219 | 2008.02.10. 08:01:17Nem tudom hanyadik "így boldog", "legaláb boldog", de ki mondta, hogy boldog? Csak azért örül, mert megy ebédelni, aztán meg jön a depi. Ez is olyan "biztos", mint azok a "tények".

Lányok, mindig sírtok, hogy miért csak alulöltözött csajok vannak az oldalon... Tessék, most már egy szavatok se legyen pár hónapig! :D
Laci | 2008.05.14. 23:33:07A te hatásodra "ahhahahha :D perfekt!" végigkínlódtam a videót. Mind a több mint 3 percet. Vártam, hogy a végén jönni fog az eszmei mondanivaló, poén, gag, valami.
Nem jött semmi.
Antoin Lebrun tervezte a Fagor Brandt megbízásából ezt a koncepció konyhát, ami egyrészt kis helyen elfér, másrészt a lecsukható tetőn lévő növények biofilterként funkcionálnak.bandee1219 | 2008.02.08. 20:44:43Ez is jól néz ki: http://www.antoinelebrun.fr/images/projets/CAMIF_1.jpg

Védik a misebort fogyasztó papok jogsiját
bandee1219 | 2008.02.08. 20:30:37Akkó én is viccelek:
Újonc pap érkezik a templomba, nagyon gyakorlaltlan még, de az öreg pap, nyugtatja, hogy megkapta már, amit tudnia kell, a neveldében, nem lesz itt gond, ha a helyén a szíve és az értékrendje. Erre így szól:
Te leszel a mai gyóntató, az a jó, ha minél hamarab belejössz!
De atyám...!- vág közbe a fiatal
Ne aggódj, én kinn leszek a kertben, ha gondban leszel, csak kérdezz engem!- vágja rá az idősebb
Úgy is lett, az ifjonc beül a gyóntatófülkébe és hamar jön is az első "páciens". Egy fiatal lány az és nagyon maga alatt van.
Mi a baj leányom?- kérdi a fiatal pap
Nagy az én bűnöm, atyám.
No, nem hiszem, hogy ne segíthetnénk azon, mond el mi volna a bűnöd?
Hát..., atyám..... én...... leszoptam egy házas férfit...
Te jó ég!- gondolja a pap...Az első gyóntatásom és máris gondban vagyok, vajon ezért mennyi miatyánk játhat?
Mivel semmi ötlete, kiszól a kertbe az idősebb paphoz jótanácsért.
Atyám, ön mennyit ad szopásért?
Az orgonistának? Egy ezrest.
Bocs az OFFért. :)

Minisztár - Titkos sms
Szerintem egy zacskót készítsetek magatok mellé! XDbandee1219 | 2008.02.07. 16:37:28én nem vörösödtem el, csak nem értek vele egyet.
Zenészként ez tényleg túlzás volt. Az, hogy ez jól van hangszerelve.... ha a mobilodon megírsz egy dallamot és kiválaztod, hogy milyen hangszeren szólaljon meg, az már hangszerelés? Egy ilyen "zenét" max 10-15 perc alatt meg lehet csinálni, az ilyenben meg nem sok jót tudok felfedezni. És attól, hogy az rporté sem jobb, nem hiszem, hogy bárki hanyattdobja magát tőle, nem kell feltétlen ahoz hasonlítani, álljon önmagában! A lányoknak meg jó a hanja a stílushoz..., valóban jó gyerekdalokhoz, de hamarosan mutálnak majd. Csak azért, mert valami gyerekeknek készült, nem kéne félvállról véve készteni, mert nem érdemelnek kevesebbet ők sem!









