
Szijjártó Péter - Szállj el kismadár
bungle | 2015.10.15. 19:05:13www.facebook.com/egymillioanszijjartopeterhajaert
Ez a rejtély, nem a Belső Föld! Ki nyerte a Játék határok nélkült?
Ravennë | 2015.02.12. 18:10:32Áder János a South Parkban. :D
http://hvg.hu/kultura/20150212_Ader_Janos_tenyleg_megjelenik_a_South_Par

A természetesre bukik mindenki
lilaflexninja | 2015.01.28. 10:59:01A csaj mellé adják a burgert is biztos.
Amúgy csak elfordítja a hamburgert. Szerintem.
Sky Sharks - 2017-ben jönnek a második világháború idején az antarktiszi jégpáncél alatt összefércelt, repülő cápákon lovagló zombi nácik! :Dzed911 | 2015.01.26. 21:55:30A II. világháborúban F15 ös vadászgép? Mekkora kamu már... A repülő cápa még hihető is :DDD

Hogy jól induljon a hét: Fehér Kígyó - Volt egy szerelmem
Abax | 2015.01.27. 22:27:13Hát nem tudom,nekem mintha más ugrott volna be a fehér kelgyoról ......
https://www.youtube.com/watch?v=GOJk0HW_hJw

Aludj már! Teljesen elzsibbadt a lábam. :)
vater85 | 2015.01.26. 22:01:59Meglátszik, hogy nőstény cica, benne van az anyai ösztön :)

A legújabb esküvői balesetek, kínos pillanatok
hawkeye | 2015.01.26. 16:32:25
Rémlékek.... :)

Elek Icu - A zöld a bíbor és a fekete
„Legyen az álmod szép!”lilaflexninja | 2015.01.27. 07:18:27A jobb oldalon volt: https://www.youtube.com/watch?v=6DUZgPXE11g

Box!

Iron Girl: „Egészen feldobódtam ettől az autósthól” ;)
hawkeye | 2015.01.26. 16:25:51
Tévedsz.
Ez esetben kizárólag az autóst fogják felelősségre vonni.
Hosszú évekig jártam az utakat, kezdve még a CCCP-s időkből. Nekem szerencsém volt, de pár kolléga került kellemetlen helyzetbe vodkától, drogtól elagyatlanodott gyalogosok miatt.
A videón látható gyalogos viszont semmiféle szabályt nem sértett. Az idióta előző annál inkább. Egyébként hajmeresztő dolgokat szoktak előadni, különösen a vidékről a nagyvárosba látogató "muzsikok". Pl.: a 3 sávos úton úgy kanyarodnak balra, hogy előbb kimennek a jobb szélső sávba, s onnan aztán jó nagy ívben balra. Ilyenkor nem ritka a négyes - ötös bumm, mert hát a középsőben meg a belsőben jönnek az autók rendesen.
Ha egyszer kijutsz a Birodalomba, óvakodj a Kamazosoktól, meg a belföldi kamionosoktól, ritka madár köztük a józan. A fekete, sötétített üvegű Audikat meg nagy ívben kerüld el, rájuk ne villogj, vagy dudálj, ha kedves az életed...









