Vannak, akik fénnyel táplálkoznak... (tényleg, mit csinál egy fényevő, ha fogyókúrázni akar? Bekeni magát 100-as napfényvédő-faktorú napolajjal? És a fénykardot nyalják vagy nyelik?).
Nos, Sophie levegővel táplálkozik.bungle | 2008.04.01. 12:57:23Shifty küldte: http://break.com/index/death-metal-puppy.html
South Park & Táncoló Talpak keveréke. :)
+ egy régebbi: Lord of the Rings vs. South ParkAsTanine | 2010.06.13. 22:00:48xD

Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy ártalmatlan szörnyike: az aye-aye, magyarul véznaujjú maki. :)

Ha már unod a snowboard-ot: itt egy új téli sport!
bandee1219 | 2008.02.18. 10:39:47A csapatásnál közel volt az emberhez. Amúgy nem lehetett rossz, haverom volt főnökének van egy STI-je, eléggé megy. :)

Közös építkezésre hívunk minden kedves Izé felhasználót, aki úgy gondolja, hogy van ereje, ideje és pár jó ötlete. Meg talicskája.
A feladat igen egyszerű (nem, nem az új irodaházunk felhúzása): írd le, mi az, amit szeretsz az ize.hu weboldalon, mi az, amit nem, mi az, amit másképpen csinálnál és mi az, amit nem. Mi az, amit megszüntetnél és mi az, amit beletennél?
A "helyes" megoldást beküldők között szubjektív és demagóg döntés alapján bögrét, pólót, egyéb meglepit osztunk szét, mert az jó!Éjfélilány | 2008.04.04. 19:42:00Legyen több macskás post. Kérem a bögrét. :)

LOLmetal... metál másként! :D
éndzsöl | 2008.09.18. 14:21:52ez se vicces =/ néhány képet a mai egyéb irányzatokból összeszedek, akkor is sírhatnékom támad... a szánalom és a röhögés az nem eldöntött arányban =/

Aztán majd csodálkozik, ha kap egy vízilófaszt a seggébe...
Makrrlaja | 2010.06.22. 19:50:58Ace Ventura?
A Bon-Bon együttes kompromisszumok nélküli életigenlést sugárzó, vadonatúj videoklipje. Maga a mondanivaló nem hatol túl mélyre, de a kétségkívül releváns, társadalmi szintű jelenséget megtestesítő alaptémát lelkiismeretesen körüljárják, és az ún. abszolút rímekkel párosuló, nívós dallamvilág szintén nem hagyhat kívánnivalót még a legvájtabb fülűek szemében sem.
Ja: próbálják meg kikapcsolni! Nekünk mindezidáig nem volt szívünk hozzá.koocos | 2008.04.29. 11:39:145 másodperc után kikapcs...

Egy jól edzett kabalafigura mindig jól jön egy csapatnál... avagy megcsípte egy óriás darázs a mutogatós bácsit. ;)
bandee1219 | 2008.02.14. 11:39:22Jól fördre tette: :) De ilyet minek csinálnak az emberek (mármint a meztelen rohangálást, a földevágás az jó)?

Kis mértékben sem tudományos megközelítése a "Mi történik ha egy csokor lufira felkötünk egy videokamerát majd szabadon engedjük" témának.
bandee1219 | 2008.02.14. 11:02:01Tényleg 2t. Ezt a 2t: http://theballoonproject.org/video.htm ,meg ezt a 2t: http://theballoonproject.org/newyork.htm ,no meg ez az 1et: http://theballoonproject.org/sanfrancisco.htm . ;)









