
Legközelebb ők is így járnak!
ddeniss | 2013.02.11. 00:32:34Vagy inkább "Kommentárok kikapcsolása" gomb jobb alsó sarokban hátulról az ötödik!
Bébisintér
justil | 2013.02.10. 01:35:05A videón látható dolog kegyetlenségét nem csökkenti ugyan, de remélem az senki számára nem újdonság, hogy ilyenek nap mint nap történnek mind emberekkel, mind állatokkal.
3 hónap börtön és 500 font? Minimum a kezét levágatnám, amivel a taslikat kiosztotta.

Skinja
Egyedülálló anyuka éjjel rúdtáncos, hajnalban ninja (nappal meg a kislányát tanítja rúdtáncra). :D
Mekkora sztori, nem jelölték Oscarra? ;)ismeretlen | 2013.02.08. 07:27:04Ass Ass Sin, mekkora már. De hogyhogy nem a japánok csinálták? nem is lesz benne szökőkútként spriccelő vér, meg mindenféle mutáns? Vagy az a meglepi lesz? Vagy az amcsik már elirigyelték a jó kis japán machinegirl és hasonló sztorikat?

Egy igazi csajos videó: David Beckham egy szál alsóban a Guy Ritchie által rendezett reklámban
közlegény | 2013.02.07. 16:28:02-Halló, igen, és zavarja Önt napozás közben? De ne aggódjon a káros napsugarak miatt, majd Dévid beken.

Meghökkentő mesék: Új autó a Merkúrtól ;)
A rendező előző rövidfilmje: Mi kell a nőnek? ;)bungle | 2013.09.26. 10:14:49:)

The Submarine Camcorder - távirányítós tengeralattjátó-kamera
Ismerjük meg a csodálatos vizivilágot, vizsgáljuk meg a hajónk, csónakunk vízvonal alatti részét! Vagy kukkoljunk a strandon! ;)AVIREX | 2013.02.08. 09:02:22Minek kukkolni a strandon, amikor itt vannak Wicked remek posztjai? :-))

Bam Margera - Bend my dick to my ass
termi-nator | 2013.02.08. 11:09:52Előzmény: Nusihusi | 2013. 02. 08. péntek, 01:13 | válasz erre
Mondtam, hogy jön a világvége:P
már megint? :)

Indiai olimpia
Tooni | 2013.02.07. 15:44:27http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2012/104/e/e/i_see_what_you_did_there_by_deadwoodpete83-d4w6of0.jpg

Nincs többé rúzsfolt ;)
Nusihusi | 2013.02.08. 01:44:06Marha érdekesen néz ki:D

Felvették a magyar segélyt, miközben Kanadában éltek
Újabb 5 embert gyanúsít a Nemzeti Adó- és Vámhivatal azzal, hogy jogosulatlanul igényeltek szociális segélyt, miközben Kanadában tartózkodtak. A gyanú szerint egy pécsi férfi több mint 3 évig vett fel gyermekei után családi pótlékot Magyarországon úgy, hogy közben a tengerentúlon élt. Ezzel több mint 2 millió forinthoz jutott.palinkaman | 2013.02.06. 09:49:36És 3 év után jöttek rá, hogy "Te Ezékiel, figyejé má'! Erre a levélre mér' Kanada van írva?"
Most vagy:
- nem tudták, hogy Kanada nem Magyarországon van,
- tudták, de "kit érdekel, mindjárt kávészünet, meg már csütörtök is van, holnap meg péntek, én már erre a kis időre nem veszem elő a dossziét"
De ha én 2 nappal később fizetem be a gépjárműadót...









