
Nessie, a szörny Japánban. ;)
Itt egy hosszabb videó, kicsit gyengébb minőségben.Sicko | 2008.02.04. 21:00:14mire nem megy az ember egy rekesz sörrel? :D nem gondoltam hogy egyszer felkerül a netre... pedig a kertben jobban mutat XD XD xD
Richard Sweeney egyedi technikájú papírmodelljei.
<-{st.one}-> | 2008.02.04. 16:56:47mi ebben olyan nagy szám? én is így szoktam összegyűrni a fizetési felszólításokat! XD

Nézelődtem a Cinema City oldalán... és mit látok?? Egyszer csak Szeged elmozdult! ;)
Majercsik Máté | 2008.02.05. 16:53:23Sopron sincs a helyén, majd ott át slisszolunk :D

A szabadulóművész gyakorol... ;)
+ egy másik hasonló elvetemült. :)invad3r1987 | 2008.02.05. 12:31:06Már csak ragasztószalag kell a tetejére és indulhat a foci! ...vagy bowling! Nyehehe!

Gördeszkázó kutyus :)
Itt meg egy másik eb, freestyle kategóriában. :DTeamCo. | 2008.02.08. 17:38:12LOL.Mért nem hiszik el az emberek, hogy més is tud deszkázni nem csak ők.Én is deszkázok és tom, hogy egy kutya is tudná hajtani magát.Nem nagy ördöngósség.

Egy igazán vidám család. :D
Schabee | 2008.02.05. 01:26:58tök jó négy gyerek nevet egyszerre de milyen szívből vigyorognak

Hogyan legyünk milliomosok... Tanácsok egy szakértőtől. :)
roberto | 2008.02.06. 11:05:28A kandikamerában mutatott egy amerikai esetet. A faszi koldult és amikor befejezte (gondolom amikor összejött a napszám) Odament a saját Jeep Cherokee terepjárójához és szépen hazament.
Szóval az embert a rosszulllét fogja el amikor ilyen csalókat lát. Sokszor sajnálom őket, de ha ilyet látok akkor csak magamat sajnálom.

Több, mint 200 helyes megfejtés érkezett a Cukrosnéni nyereményjátékra és szinte mindenki 2 jegyet kért, így ki kellett sorsolnunk a 30 szerencsést. Szóval...
Kedves arnold19, Bagoly, Balpar, Balu 28, bearney, beni, Conscripter, Dawe, Dopamine, Fery alias Teszta, Jetko, Kolbi, kulika, kundakker, Leone 510, lime, Luflee, nemtombaje, PETTJ, petyamester, puting, soibegin, solberci, Spálya, Stellus, Tierno, Tyto, Vince Carter, xtatka, Yoki!Nagy boldogság számomra, hogy ünnepélyes keretek közepette elsőként tudathatom veletek, hogy ti vagytok azon szerencsés 30, akik másodmagukkal meghívást nyertek a Cukrosnéni c. vígjáték premier előtti bemutatójára. (február 5., kedd 20 óra - Palace Lurdy Ház, 9. terem).
Figyeljétek a regisztrációnál megadott e-mail címeteket, oda továbbítjuk a bejutáshoz szükséges titkos térképeket és egyéb instrukciókat.
Minden nyertesnek gratulálunk és jó mozizást kívánunk!Vince Carter | 2008.02.06. 21:51:29Igen ott fent a váróban ott jöttetek be ahol mi ültünk :D Azért nem volt nehéz kiszúrni Téged...

Egy világtalan fotós képei.
Tooni | 2010.06.15. 11:30:50Eltelt azóta már több mint két év, honnan tudod, hogy nem változott meg? ;)

Lefagyna az arcomról a mosoly, ha egy jégprotkót találnék az italomban...









