Karády őrmester egyik cifra káromkodása az Angyalbőrben című sorozatból. A nagy sikerű sorozatot 1988-ban kezdték forgatni, s a katonaélet komikus oldalát mutatja be a nézők számára. Szereplők voltak többek között: Usztics Mátyás, Selmeczi Roland, Verebes István.Schabee | 2008.08.13. 15:24:00ezt éppen elég lehetett megtanulni XD
Egy Latinovits Zoltán reinkarnáció!
Bár a szöveg nem mindenütt érthető , az intonáció, a drámai hanglejtés, a hangsúlyos pauzák korunk versmondó nagyjai közé emelik...Laci | 2008.08.13. 20:32:50Ha a rakodópart alsó kövén ülnék,
nézném, hogy úszik el e dinnye-fej.
...
Mintha szivembõl folyt volna tova,
zavaros, bölcs és nagy volt a Duma.

Motorizált fészer. Kiváncsi vagyok, mit szólna a rendőr egy ilyen igazoltatásakor! :D
Schabee | 2008.08.13. 11:29:16a tipikus marhaság

Volt már póker meg hátizsák meg női ruha meg cipő meg bőrtáska meg napszemcsi.
Most a sportruházaton a sor, mégpedig az Everlast cuccain amiket 30 és 70 százalék közötti kedvezménnyel vehettek meg.És csak hogy érezzétek a törődést íme egy rövid lista azokról akik még jönnek: Playboy, Billabong, Players Room, Nike, Hello Kitty, Oakley...papaluige | 2009.07.25. 20:15:01Err! hello kitty-s akció van ha érdekel! :)))

ENIT
Az ott készült képeket itt nézheted meg.(nem röhögni, hanem irigykedni, hogy TE nem voltál ott :) )
(update: az enit-ekkel kapcsolatos további infók a jövőben ITT lesznek megtalálhatóak)Maccoyi | 2009.07.19. 23:06:29Inkább ide írj, mert itt gyüjtünk csak igazán. ;)
http://www.ize.hu/comments.php?post_id=4890

Egy kis nehezítés a kutyáknak... ;) (és a mai macskás post :P)
BTheBalance | 2008.07.30. 00:36:26Hmmmm...
Itt a bizonyíték, hogy szerencsétlenséget hoz, ha átfut előtted egy fekete macska....
Reggelire babonapelyhet mindenkinek! :P :D

10 egzotikus gyümölcs. Melyiket próbáltátok már?
Frissítés: 10 újabb, még egzotikusabb gyümi. ;) (köszi, eol).Purple | 2010.07.12. 09:34:56http://www.youtube.com/watch?v=djJqQIvWLdU
nekem most sárkánygyümölcsös (pitaya) tusfürdőm van, és valami isteni :D úgy megenném. többi elég undi :D
Tudjátok, hol élnek az igazi gnómok? (Neeem, nem Budapesten...) Hát a Gnóm bolygón, az Univerzum leges-legszélén! De mi történik, ha hazalátogatnak ide a Földre. És egyáltalán, ki az igazi gnóm? A Kistehén alkotói megint nagyot alkottak...Schabee | 2008.07.30. 02:33:58én végignéztem annyira nem rossz

Diggerland - egy fura vidámpark.
Schabee | 2008.07.30. 02:01:32én is akarok ide menniiiiiiiii
Arnold Schwarzenegger: Stolen Identity.
Illetve egy másik nagy kedvenc: Arnold's bedtime.
És aki nem látta volna még itt a kommentekben: Arnold shares his deepest feelings.bungle | 2013.01.22. 10:20:00Arnold Schwarzenegger DVD Commentary - http://youtu.be/TjvSGSPAcPs :DDD









