
Férfiak vs. Nők - római csata szerint. Óriási egy reklám!!!
Máln@ | 2008.05.08. 17:19:21Igazad van.....eton....hát te meg..............pf..:/
Videó egy rendőri intézkedésről, kis hibákkal.
dolphin31 | 2008.02.19. 12:43:44válasz erre: "MÁR RÉG KIDERÜLT HOGY EZEK NEM RENDŐRÖK! "
Igaz! Nem rendőrök , hanem a guardia civil ( csendőrök)és Madrid ban van!Elég bénán intézkednek a fickóval szemben!
Engem pillanat alatt megvágtak 150 Eu-ra

Egy igazi aprócska házikedvenc...
Tóth József | 2008.02.08. 20:27:00Bízzál benne, hogy nem Te vagy a malac. :)))

Ezentúl minden héten felrakunk egy postot, amire a kommentek között várjuk a post általatok megfogalmazott "címét".
Ti mit írnátok alá szövegnek?A legviccesebb, legkreatívabb, frappánsabb vagy érdekes "post címekről" a zsűri dönt (abc sorrendben: Bakeyoo, bungle, Errtu, Luflee, Maccoyi, rezlavor, st.one), a nyertesek jutalma pedig Izés bögre és póló.
Várjuk tehát legelsőnek a fenti posthoz az értékes hozzászólásokat, címadásokat! A post kikerülése után 48 óráig lehet "nevezni". :)
Frissítés:
A zsűri vitaminban elmélyült hosszas tanácskozás után úgy döntött, négyen is megkapják a nyereményeket (zárójelben a nyertes kommentek száma): eNMi (4), Lako (66/67), Miri Z (11), republic666 (155). Természetesen a többieknek is gratulálunk a jobbnál jobb (el)nevezésekért, és ne feledjétek, ezen a héten is lesz címadó pályázat! :)Miri Z | 2008.02.12. 14:27:07Köszike! =)
Tavaly is felraktuk a Super Bowl reklámjait, az ideieket se hagyjátok ki, nagyon jók! A 3 órás közvetítésen egyébként a Fox-nak 260 millió $ (kb. 46 milliárd Ft) reklámbevétele volt (RTL és TV2 éves bevétele?).Purple | 2008.02.08. 14:00:12én nem utálom, egyáltalán :) olyan aranyosak, amikor beleélik magukat :))

Bár a statisztika szerint nem volt túl mozgalmas Rambo szexuális élete (thx Purple ;)), egy gyereket úgy látszik mégis sikerült összehoznia. ;)
Son of RambowErunder | 2009.05.04. 09:27:39Hát én most őszintén bevallom megnéztem a filmet... és jóóó. :)
Agyon röhögtem magam.
Az alap sztori az h van egy hitgyülis kissrác aki egy konzervatív családban nevelkedik. (Nem nézhet tv-t nem lehetnek barátai a suliból ahova jár csak a hitgyüliből). Ő nagyon jól nevelt, jó tanuló, élénk fantáziájú, érzékeny kisgyerek. És van a másik kissrác, akinek gazdag szülei vannak de nincsenek otthon (állandóan utazgatnak), Na most ez a gyerek már nem annyira jó. :) A moziban cigizik miközben kamerára veszi a Rambo-t, lop a boltból, és állandóan van vele vmi gond az iskolában.
A rossz gyerek akar egy filmet csinálni amivel egy ifjúság filmfesztiválra nevezne, de nincs színésze, és ekkor találkozik a hitgyülis naiv kissráccal.
Többet nem írok le a sztoriból nézzétek meg és lesz másfél órátok teli röhögéssel, persze dramatikus érzelmi jelenetekben sem fogtok hiány szenvedni azt garantálom.

Elkészült a Tech Izén múlt csütörtökön említett reklámfilm, amelyben egy zenekar a Ford Focus elemeiből készített hangszereken zenél.
Schabee | 2008.03.03. 11:05:23ez nagyon nagy

Gizmo professzor egyszemélyes zenekara :)
Bakeyoo | 2008.02.06. 13:31:07Isteni :)

Oázis valahol egy sivatagban.
Tóth József | 2008.02.07. 10:35:44Víz már van, egy kis mész, és lehet maltert keverni. :)))

Juba, a bagdadi orvlövész
Amerikai katonákat képeznek ki arra, hogy észrevétlenül és "hangtalanul" gyilkoljanak... pont mint az arabok. Íme egy összeállítás, mikor az arabok kerekednek fölül.
+ még egy.
+ visszavágó Jubanak. Apacs helikopter fedélzeti kamera iraki légtérben.bungle | 2012.03.24. 11:21:55Lazarusz küldte (2007-es videó):
URL: http://www.youtube.com/watch?v=kyPKSk3c2jE
Szöveg: "A háború kegyetlen arca."









