
Óvszer cd-re, azaz egy újabb hiánypótló izé.
Purple | 2008.08.24. 23:17:55pff
Főszerepben ismét a rabló, aki most úgy gondolta ideje egy kicsit felújítani a konyhát...
gigo | 2010.06.08. 12:55:57ha az én lakásomat szedné így szét, úgy tarkón csattintanám, hogy a farka végéig kettéhasadna... és nem érdekelne milyen aranyosan zabál

Digitális sötét középkor vár ránk?
"Egy mai irodai dolgozó három percenként új feladatot végez. Éppen e-mailt ír, SMS-t küld vagy böngészik a világhálón. Mindez azonban eltereli a figyelmét és könnyen megakadályozhatja az összefüggő gondolkodást. [...] Az emberi kapcsolatok már nem elég mélyek és a családokban esténként gyakran már nem köszönnek egymásnak a családtagok, mert annyira elvonja a figyelmüket a televízió vagy a számítógép. Csak a feleségek egyharmada köszönti a férjét Hellóval vagy mondja, hogy Jó, hogy újra látlak. [...] Az Egyesült Államokban minden negyedik személy mondta azt, hogy nincs egyetlen olyan ismerőse sem, akivel megbeszélhetné a gondjait. Az ilyen emberek száma az elmúlt 20 évben a duplájára nőtt. [...] Az állandó elérhetőség oda vezetett, hogy már olyan sok emberrel vagyunk kapcsolatban, hogy szinte lehetetlen akár csak egyetlennel is közülük szorosabb kapcsolatot fenntartanunk."Nektek mi a véleményetek erről, tényleg szétromoblja a szociális kapcsolatokat a modern technológia?Schabee | 2008.08.13. 16:24:28marhaság szerintem

Mass Effect PC-s nyereményjáték
Játékunkban egy eredeti, dobozos, magyar nyelvű Mass Effect játékszoftvert sorsolunk ki azok között, akik a kérdéseinkre helyes választ adnak. A nyereményeket a CD Projekt Magyarország ajánlotta fel.
A válaszok beérkezési határideje: augusztus 17.
Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: augusztus 18.
Kérdések a főoldalon!
Tesztünk pedig itt olvasható!Dawe | 2008.08.01. 19:15:54itt regisztrálni kéne :S azt meg nem fogok :D

"Vérszomjas napernyők támadtak békés fürdőzőkre! Egy idős nőt elkaptak, leszoritották a földre és ..."
Schabee | 2008.08.13. 15:41:02előferdül

Kéjenc eb (Ő is "csak" egy gazdi kedvence). :)
mcsoma | 2008.08.01. 19:09:02a magányos gazdi megtanította segget nyalni :D

Két kapus, egy gól. Az egyik szerezte, a másik kapta.
Nem kicsit potyagól, nagyon.! :D Ha nem hiszed, nézd meg! ;)Schabee | 2008.08.13. 15:49:14poljénos eset de láttam már egy másik ilyen vidit is csak nem találom
Mit csinálnál egy hajótársaság vezetőjének a helyében, ha bővíteni szeretnéd az egyik tengerjáród férőhelyeinek számát? Rendelsz egy új hajót és vársz 3 évet, amíg megépül? Nem. Félbevágod a 12 szintes monstrumot és a közepére egy új részt építtetsz. :)Schabee | 2008.08.13. 15:32:30ez tök jó

Most mindenki bevallhatja/bevállalhatja, de én inkább amondó vagyok, hogy csak röhögjünk egy jót és senki be ne vallja! :D
Jaca | 2008.08.01. 23:20:10Megin megnéztem az oldalt.
Bevallom, nem lettek normálisabbak :-)

Mai Ismeretterjesztő rovatunkban a nagy fehér cápa.
A nagy fehér cápa (Carcharodon carcharias) a porcos halak (Chondrichthyes) főosztályának a heringcápa-alakúak (Lamniformes) rendjéhez , ezen belül a heringcápafélék (Lamnidae) családjához tartozó faj. A Carcharodon nem egyetlen élő faja.
Nagy fehér cápa valamennyi világtengerben megtalálható, de előnyben részesíti a meleg és mérsékelt vizeket. Elvétve előfordul Dél-Ausztrália, Új-Skócia és Izland hidegebb vizeiben is. A nagy fehér cápák állandóan mozgásban vannak, ezért lehetetlen meghatározni a számukat. Úgy tartják, hogy a nagy fehér cápa nem gyakori faj.
Egy repülő fehér cápa. ;)
Amikor béna és a hajóra ugrik.
Egy szép példány.
Sárga téglalapos cápás videó.
Eats Tuna.
Aki legyőzte.
+
C ápás háttérképek.
megj.: Engem mindig kiráz a hideg tőlük. :)rituska001 | 2008.08.02. 01:17:58szerintem nem lenne időd szívrohamot kapni:D









