
Leesik az állad, ha meglátod ezt a 72 éves férfit, milyen jó formában van! Ha te is tudni szeretnéd, mi a hosszú, egészséges élet titka, nyomj egy lálykot!
Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...sergi | 2015.02.03. 11:15:32Szánalmas,hogy ha valaki ennyire fél a kaszástól.
Metal Bruce Almighty

Orosz flúgos futam 2015
És még csak február eleje van...justil | 2015.02.03. 11:50:11De a kanyarodónak ilyenkor telizöld van, ami azt jelenti, hogy miközben kanyarodik, kötelező elsőbbséget adnia. Problem?

A norvég orvosok elutasítják a fiúk körülmetélését
„Ugyanakkor az orvosoknak nincs joga szembe menni az új törvénnyel, így az ellenállásuk illegális az egészségügyi minisztérium államtitkára Cecilie Brein-Karlsen szerint, aki azt nyilatkozta a VG-nek és a Dagsavisennek, hogy minden norvég állami kórháznak kötelező fölajánlani az eljárást azoknak a szülőknek, akik körül akarják metéltetni a fiúkat. A parlament az új törvényt tavaly fogadta el, miután Oslóban egy kisfiú meghalt egy nem kórházban elvégzett rituális szertartáson.”lilaflexninja | 2015.02.04. 07:13:50Én úgy értelmeztem a fenti cikket, hogy ha valaki metéltetni akarja a gyerekét, akkor fel kell ajánlani, hogy azt a kórházban tegye. Persze kérdés az, hogy eleve meg kell kérdezni? 3 kiló negyven, akarja metélni? Ez azért így furcsa, mert ezzel azt fejezik ki, hogy természetes.

Melyik a kedvencetek az idei Super Bowl reklámok közül?
bungle | 2015.02.03. 19:42:54Ez se rossz reklám... ;)
ALDI Magyarország
www.youtube.com/watch?v=4_jbh6xrbvA

Biztos nem igazi! ;)
AVIREX | 2015.02.02. 17:18:37Vegignezted? :)

A tehenek után itt vannak a hazafias birkák ;)
hawkeye | 2015.02.02. 16:02:13
Békemenet of England...? :)

Vasutas GPS... a piros lámpánál fordulj balra! ;)
hawkeye | 2015.02.01. 08:49:10
Sínautó. Már a '30-as évektől ismerünk hasonlókat. Csak akkor még hidraulika híján kézzel emelték fel a hajtányfutóművet....

„Mékhogy nem áttunk á roma kissebsígek megsegíjtésire, tezsvírem! Há sajnálod eszt á kis áprópízt tőlünk?! Té fászista!”
bungle | 2015.03.15. 11:09:14http://rtl.hu/rtlklub/hazonkivul/szekhaz-200-millioert-uj-autok-30-millioert

„Nem kell izgulni, csak elszakadt az ejtőernyő... mindjárt lent leszünk!” :D
lilaflexninja | 2015.02.02. 07:39:54De itt most az ernyő elszakadása nem volt a mutatvány része ugye?









