
A kis potyautas :)
Porcelanbaba | 2013.02.14. 22:13:08Hogy pislog :D
Gazdaságos ajándék a mai
torkos csütört... izé... Valentin-napra! ;)bungle | 2013.02.15. 13:16:51Még pár gazdaságos ajándékötlet: http://youtu.be/3Ci8ZxYJg1A
"Boom! Champagne." :D

Log Jam
Erdő szélén jó a kedv, ott penget a barna medvrubigo | 2013.02.16. 11:29:25Ja, ja. Thx
Na, ennél a posztnál a 12. hsz linkje. Ugyanaz, mint a fenti 4:11-től. :)
Innen volt sokaknak ismerős talán.

Londonban egy McDonald's-ban mosogatóként haljatok éhen!
Egy tucat radikális futballszurkoló kapcsolódott be a bölcsészkaros hallgatók kedd esti tiltakozó fórumába, és elmondták a véleményüket a felsőoktatási reform ellen tüntető diákokról. A választ már nem hallgatták meg.
Előzmény videó: Loki-szurkolók a HaHa debreceni fórumánTooni | 2013.05.06. 23:41:14Brian élete és való élet szinkronparódia :)
http://www.youtube.com/watch?v=9N8nYpT4Ovo

Kattintás előtt tippeljetek, mi lehet ez? :D
ginobacsi | 2013.02.14. 08:38:28lakatos szemmel nézve minden elismerésem a készítőnek.....nincsenek ideg gondjai..:-))))

A piramisok titkainak leleplezése
Egy elgondolkodtató dokumentum film a gízai piramisok matematikai rejtélyeiről, magyar szinkronnal.
Mire megjövök, barkácsolj össze egy vacsorát! :)
bungle | 2013.02.14. 15:39:31A "flekken-decker" sem utolsó! ;)

Jesus Christ is my nigga!
Zoltan88 | 2013.03.28. 09:02:51A zsidót?! :D

Nem tudtunk hülyébbek lenni a kormánynál!
A kormány úgy kíván segíteni a hibás pénzügyi döntést hozó devizahiteleseken, hogy még náluk is rosszabb befektetésbe kezd: a piaci ár 5-6-szorosáért épít házakat, amikben nincs gáz, viszont távol vannak a településtől.izébigyó | 2014.02.26. 11:39:37Egy csapásra megszűnhetne a hajléktalanság
Egész Európában pazaroljuk a lakásokat: kontinens-szerte majdnem háromszor annyi áll üresen, mint ahányan fedél nélkül élnek az utcákon, Magyarországon pedig még sokkolóbb az arány. Valami alapvetően félresiklott a lakáspiacon – vélik civil szervezetek.
http://www.napigazdasag.hu/egy-csapasra-megszunhetne-a-hajlektalansag/

Ilyen a black metal Jamaicában ;)
Turmion Kätilöt | 2013.02.12. 11:18:42Ilyenkor mindig felmerül bennem az a dilemma, hogy mégis mi számít EMBER-nek. Pusztán a fizikai és biológiai egyezőség miatt lesz valaki EMBER? Vagy pedig kellene hogy legyen egyfajta alapvető kulturális minimum ami EMBERRÉ teszi?









