
Hoolie után Izom Tibi is küld nektek egy cuppanóst.
komcsik | 2008.02.13. 16:16:02Én, (mi) a kollégával végig néztük, most pedig félunk. Kopasz, izmos ráadásúl buzi is, mi lesz még itt:-))))!!!!
Gyanítom, hogy a 2010-es hazai választásokra mi is le fogunk csúszni erre a szintre!
republic666 | 2008.02.13. 09:12:27Rózsaszín pitbull : Halál az összes politikusra
Halál az összes politikusra...
Ez egy utópia...
Amíg ember él a Földön, mindig lesz olyan semmihez sem értő ingyenélő,
aki ezt a pályát választja...
Azért mégis érdemes elgondolkodni azon, hogy milyen békés lenne egy
politikusok nélküli világ...
Jelcin beszív egy hektó lőrét,
Clinton kúrja a titkárnőjét.
A képviselőnek szükséglakás,
Gyönyörű világ ez nem is vitás!
Szép emlékmű, Antall - kormány,
A horvátoknál fegyverbotrány.
Lángokban már a héthatár,
Csak egyszer legyen vége már!
Holnaptól már töltve a puska,
Halál az összes politikusra!
Aztán jöhet a vízözön,
Ne maradjon itt kő, kövön!
Ősközösségben élnénk szépen,
Gyűjtögetnénk békességben.
Madártojásért fára másznánk,
Vadat, halat lakomáznánk!

Azért vannak a jó barátok... ;)
Egy igazán ütős, csoportos karaoke! :Dr3clbull | 2008.02.13. 10:39:05szegények sokat készülhettek erre...

Egy kis visszatekintés a 80-as évek hangalámondásos kalózfilmjeire. :) A film címe Vadmenyét, 1986-ban készült az NSZK-ban.
ibor90 | 2008.02.12. 20:42:19jajj a Tetvest kis betűvel írtam :(
bocsi xD

Tökéletesen alkalmasak a házasságra, hiszen már ismerik a fájdalmat. :D
CRaPtRaSH | 2008.03.23. 19:46:17szerintem azért amiért te sem :]
Kattints a képre, add meg az e-mail címed és reménykedj, hogy TE leszel az, aki a heti egy bögrét megnyeri. (A hírlevélre feliratkozók között heti egy Izés bögrét osztunk szét!)<-{st.one}-> | 2008.02.19. 00:16:11én egyből "kiszúrom" a tömegből a "felfuvalkodottakat"! :D:DD ;)

Egy 1929-es Ford A model 250 lóerős Cosworth motorral megbolondítva!

A társkeresős lúzerek után itt egy újabb, már nem ott dolgozó alkalmazottól kikerült gyöngyszem.
Randy randis videója, avagy Hogyan NE próbáljuk meg visszacsábítani volt barátnőnket! 2:58-tól frenetikus teljesítmény, Oscart neki! :Dricsi176 | 2008.02.11. 18:18:14Tiszta Cshapó csabi elsőre ez jutott eszembe az post képen lévőről:D

Egy tojás mind felett
Egy tojás kell neked
Egy a konyhába zár
Mert hasznos az egyetlenPurple | 2008.02.23. 11:09:56új trió? hm nemtom, sztem nem vok annyira új... meg ti is voltatok egyzer újak... :D meg ez valami fekete lista vagy mi?? :DD

Helyszín: Föld
Időpont: 2057(bár a The City c. rész már volt külön, most itt van mind a 3 egyben).he | 2010.04.27. 11:30:01Ennek a csudajó hipiszupi holografikus világnak a hátulütőjét is belerakták legalább: egy laptopról meg lehet bénítani az egész rendszert.









