
Egy oldal a csendőröknek szánt szabálykönyvből. Így kéne most is. :)
joshka | 2008.08.12. 08:56:05Nem adom Győzikét!!!!!! :)
Néha történnek csodák: egy jaguáros yuppie megáll, hogy segítsen a trabantos bölcsésznek. El is nyeri méltó jutalmát.
xontflong | 2008.08.12. 01:49:48Hát, a baj csak az, hogy ez többször is megtörténik a valóságban. Sajnos, ez a hungarikum :(

A mai óriásdinnye és óriásgolyó után itt egy óriás homokóra.
Mielőtt kattintasz, tippelj mi van benne... :)Balázs | 2008.08.10. 15:59:49hmmmm:)

Egy népszerű dal a papagájok közt. ;)
punyukli | 2008.08.08. 10:28:05hát az első sírtam a röhögéstől!!! íjájóóó húúúúúúúúúúúú XD XD XD

Egy másik arany Porsche (az előző itt), most az oroszoktól...

Enyhén meredek lépcső. ;)
Kína öt szent hegye közül az egyiken, a Huashan hegyen található.
A világ legkisebb kígyója. Barbadoson fedezték fel, mindössze 10 centiméter, és spagettivékony.
A kígyó Leptothphlos carlae névre lett keresztelve - a 3100 ismert kígyófaj legkisebbje. Az állatot Dr. Blair Hedges amerikai biológus fedezte fel. Miután a kutatók megtalálták az első egyedet, több száz követ fordítottak fel, hogy még egyet találjanak. Összességében Hedges és felesége mindössze két nőstényt talált.
Elmondása szerint valójában ezen fajból már volt három igen régi példánya, az egyik a londoni Természettudományi Múzeumban, és kettő Martinique-en, szintén múzeumban. Ám azon fajokat rosszul azonosították. Hedges magyarázata szerint egy új faj azonosítását igen megnehezíti, ha az élőlény ilyen apró. "Az apró állatoknál a különbségek sokkal finomabbak, és gyakran nem veszik őket észre". A modern genetikai ujjlenyomat vizsgálat gyakran az egyetlen módja a fajok szétválasztásának. "Az a nagyszerű, hogy két kistermetű kígyó között is ugyanolyan különböző a DNS, mint két nagyobb faj esetén, így lehetővé válik, hogy olyan különbözőségeket is észrevegyünk, amelyeket egyébként puszta szemmel nem látunk" - mondja Hedges.
Más kígyófajjal ellentétben - melyek egy nemzés során akár 100 tojást is leraknak -, a világ legkisebb kígyója mindössze egyetlen tojást rak.MonTom | 2008.08.07. 14:00:10Én? ÁÁÁ dehogy. Rafinált jószágok ezek.Biztos kifigyelték az őrök viselkedését, majd az éj leple alatt megléptek és egy Opel hátsó ülése alatt átszöktek a határon. Most jut eszembe: Nem tud valaki olcsón holdrakétát (csak oda)? Jócó és Pityu nagyon haza szeretne jutni. :D

Valaki küldjön ezeknek az idiótáknak pénzt fodrászra, mielőtt kárt tesznek magukban... ;)
Ezt meg .::JunKieEQ::. küldte: na ennyit az ollóról, meg a borotváról... Honnan máshonnan, ha nem Amerikából.bearney | 2008.08.04. 22:10:21Hát ha hajvágás igaz már elküldtem a saját videom, de nem került be!
PEDIG JÓÓ! http://www.youtube.com/watch?v=xXxsRjxMEvU

Egy 6 éves kis japcsi "bajnok" újabb bizonyítékként szolgál, hogy a wrestling igenis komoly. :)
Savitra | 2008.08.19. 22:17:48Magyarázatnak nem rosszXD De sztem nem... a japánokból kinézem, hogy ők ettől fetrengenek a röhögéstől:)

Csináltad már manga lánnyal? ;)
Esetleg egy divatos bukósisakot valaki? :DSAKU | 2010.07.04. 14:16:36az oké h imádom a mangákat meg a japánokat de azért mindenek van határa és ez túl tesz ratja ... XD









